Posts by P12_Gyuri

    Másik ötletem az lenne, hogy a maleficát ne csak kovácshoz, hanem kohóhoz is lehessen használni.

    Sokan ezüst/arany eszközöket használunk a kovácsnál, bronzot csak végesetben ha nincs más.

    Így arra gondoltam, hogy a malefeket használni lehessen kohóban,

    pl: kalapács---->kohózási idő rövidítése,

    lóhere---->várhatóan több nyersanyag,

    üllő---->magasabb esély jobb minőségű nyersanyagra stb.



    NFSMW, s18, s27

    Sziasztok.


    Régen ha jól emlékszem (lehet javítani ha tévedek), nem volt a cuccokon összetartozó lélek, így én azt eltörölném, mert ha mondjuk társról lekerül jó cucc, akkor tudjuk használni.

    A lélektükör drága, illetve sokszor nincs is olyan nagy szintű amilyen kellene.

    Így legalább lehetne adogatni egymásról át a cuccokat a másiknak.


    Ez lenne egy ötletem.


    NFSMW, s18, s27

    Adom Scipio barátom ötletét!


    Illetve megragadnám az alkalmat (ha kell, külön nyitok egy szálat a további ötleteimnek).


    Régen ha jól emlékszem (lehet javítani ha tévedek), nem volt a cuccokon összetartozó lélek, így én azt eltörölném, mert ha mondjuk társról lekerül jó cucc, akkor tudjuk használni.

    A lélektükör drága, illetve sokszor nincs is olyan nagy szintű amilyen kellene.

    Így legalább lehetne adogatni egymásról át a cuccokat a másiknak.


    Másik ötletem az lenne, hogy a maleficát ne csak kovácshoz, hanem kohóhoz is lehessen használni.

    Sokan ezüst/arany eszközöket használunk a kovácsnál, bronzot csak végesetben ha nincs más.
    Így arra gondoltam, hogy a malefeket használni lehessen kohóban, pl: kalapács---->kohózási idő rövidítése, lóhere---->várhatóan több nyersanyag, üllő---->magasabb esély jobb minőségű nyersanyagra
    stb.


    Sok kohóból is 4-5 nyersanyag jön, holott a kovács 20db felett kér sokszor.



    NFSMW s18, s27

    Szép napot!


    Olyan kérdésem lenne (ha nem ide való akkor törölhető), hogy nem-e tudni arról, hogy az új szerveren (s27) lesz-e olyan mikroevent ami tartalmaz -20% gyakorlást pl., mert ott még nem volt alkalom olyan ruhát összeszedni ami adna ilyen bónuszt?!


    További szép napot!



    Üdv: NFSMW, s27