Podla mna by to bolo super, nakolko uz aj na s20 to zacina byt dost mrtvo a to je novy server..
Osobne som mal v spolku dvoch hracov , co to hrali s nadsenim a do lvl 90 a potom dali zmazat ucty ![]()
Takze takto rychlo kvasene servery stoja za staru belu..