Posts by kafkame

FastFooD halen daha envaterim kupkuru merakla bekliyorum gelecek mi diye :)

her oyuncunun kendi çapında iyi kötü bir konuda şikayeti var ve halen bir beklenti içinde gladiatüs oyuncuları.

misal kendimden örnek veriyorum belki yazım ceza sebabi olabilir ama demem gerekiyor .

çocuk avutur gibi gladiatüs yönetimi melafiz düşürme ve parşomen düşürme eventi getirdi hiç birşey olmamasından iyidir en azından 2 günde olsa melafiz aşkına bazı oyuncuların kafasını karıştırmayı başardı dikkatleri dağıttı. ama yetersiz ciddi derecede canı yanan oyuncular için yetersiz, çok yetersiz.

ki kendimi çocuk avutan kısma koydum x1 oyuncusu olarak yeraltına giriş yaptım ve 2 gün boyunca yeraltından hiç çıkmadım dedim ki oyun bir ciddi hata yaptı ise şekerlerimizi etkinlikler daha çok versin ki oyuncular bu duruma kansın. ama hiçte beklediğim gibi çıkmadı 2 gün boyunca toplamda 17 seferberlik puanı ve 30-40 civarıda sanırım yakut harcadım toplamda 117 kere yeraltında ( kolay yeraltı ) keşif yerlerine vurdum değerli zor çıkan nadide parşomen düşürürüm belki diye ama sonuca bakın inanın 1 tane bile değerli parşomen çıksa sitem etmezdim ama koca 0(sıfır) kocaman hemde.. nerede bizim çocuk şekerlerimiz nerede acaba ? hiçmi şansı tutmaz insanın görev çevirdim bir umut oradan eritmelik itemler düşürüp eritme yaparım nadirda olsa 1-2 item düşürdüm eritme yaptım ama oda yok demeyeceğim eritmeden 1 adet Tiberius parşomen verdi oyun onda da sanırım buga girdi hesap öyle verdi diye düşünüyorum. oyun saçlamamıştı ve iyice saçlamadı benim .

10 yıllık bir oyuncu olarak oyunumuzu bu hale getiren yönetim ekibine buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim minnettar kaldığımı söylerim. umarım diğer oyuncular oyunda tutmaya çalışırsınız.

dipnot : Hyperion bu oyuncu bütün sitemlerinde sonuna kadar haklıymış geçte olsa bende farkına vardım.

FastFooD envaterim kupkuru şu an gelen giden birşey yok.

yani onu nasıl çözülür tek yol var

ideadeleri yapacağına ekip sonuçta tek tek hesaplara bakıp ona göre idae yapacaklar onun yerıne kim ne şans faktöründen neler kazanmışsa direk onları verirlerse bu sorun ortadan kalkar. veyada

2. çözüm olarak ;

herkese artık elinde olmayanlarda bu durumdan nasiplenecek etkinlik zamanı geldiği zaman direk kostumlerin mikro event yapılır. kabak runikler geri verilmez hiçbir oyuncuya ki bu daha kolay yöntem neden buna gitmediler onuda anlamadım.

30 dakika süre olur 1 saat süre olur 2 saat süre olur artık kostumlerin bütün özellikleri geçici süre event olarak verilir kostum etkinliği zamanı herkes yoluna bakar.

yoksa burada 3 kabakla ben şansım yaver gitmezse madur edilmiş olacağım sonucta ?

burada da suç benim değil sizinde değil bu etkinliği başlatan yönetim ekibinindir ve zararın tanzim edilmesi gerekmektedir ki müşteri kaybetmesinler .

FastFooD ki sadece zararlar karşılanacaksa eğitim zamanı üstümüze alının yüksek mebla altınlar da var onun dışında etkinliği beklediğimiz sürede yediğimiz yağma saldırıları ve bunun sonrasında kombisyona giden altınlar. etkinlik gelmediği için basılan item ve eğitime giden oyuncuları da unutmamak lazım

her oyuncunun kendince az veya çok bir zararı oldu diyebiliriz bu fiyasko olay yüzünden

bunun tanzimi 2 günlük etkinlik verelim şimdilik idare edin üstüne kabaklarınızı vereceğiz ama o gün şansınıza 2, kabakta demirhane buldunuz bu sefer size kıyak geçip 10, kabakta demirhane indirimi bulabileceğiz derse oyun şaşırmam :)

uzun lafın kısası ŞANS FAKTÖRÜ durumunu nasıl yapacağız onu merak ediyorum ?

bu soruyu bu zamana kadar kimsenin sormamasıda çok ilginç veya başka ülkelerde gündeme gelmemesi ( ki geldimi fikrim yok )

FastFooD merakımdan soruyorum ama samimi fikrinizi merak ediyorum ?

sizce bu gladiatüs ekibi geriye yönelik kullanılan kabak runik tavşlan kartoplarını herkese geri verebilir mi ? hadi onu verdi diyelim ( zor ama bekleyip göreceğiz :)

peki benim elimde son 3 kabak vardı etkınlik geldiği zaman onları okurken 2. kabakta demirhane indirimi yakaladım ama etkinlik gelmedi. bu gelecek etkınlikte elimde 3 kabak ile demirhane indirimi yakalayamazsam bunun zararını kim karşılayacak acaba ?

Nomerci ben bu yazıyı görmemişim

açılsın yahu açılsın yeni il sorun yok beni etkilemiyor zaten üstüne zararı var az bekleyinde 37-38 deki iller oyuncular 120-130 level olsun öyle açın

kime saldırsam kupkuru moraller sıfır