Posts by Papa

Stale to tu ludia nevedia akosi pochopit. Stale tu ide o pravdepodobnost. To mas to iste ako loteria... mas tak mizernu sancu ze to nieje snad ani 0,0001% sanca na vyhru ale predsa aj tak niekto obcas vyhra. Tak isto je to aj sem aj sem. AJ omnoho slabsi hrac moze prave v danom suboji dat viac kritickych zasahov alebo odblokovat uder aj ked by mal sancu iba 1%. A ano je to tu trosku zle nastavene a kriticka sanca a sanca na odblokovanie by mala byt nizsie ako je 50% a omnoho tazsie by to malo byt ziskat danu hranicu. Mohlo by to byt nastavena napriklad na 20-25% max s tym ze by to nebolo tak jednoduche dosiahnut. Ale co uz tak je ta hra nastavane tak netreba sa nad tym rozculovat ale akceptovat to ;)

Ajeto hravas na s18 kde je mizerna aktivita. Ale staci si vsimnut dalsie dva servery s rychlostou 2xSpeed (s14,s16) a uvedomis si ze tieto dva servery su tak mrtve ze tam nehra uz vobec nikto. Takze aj ked sa spoja servery (kedze sa budu spajat servery s rovnakou rychlostou) tak spojenie s14,s16,s18 nic nevyriesi ;)

Je to presne tak ako pisali. Čím je aktívnejší server tým viac padajú rare veci. A samozrejme ten čo hra speed tak ma 5x viac expedicnych bodov za deň čiže má aj 5x väčšiu šancu že mu to padne. Áno expi pritom aj rýchlejšie ale na speed serveri keď dáš lvl100 tak je tam kopec aktívnych hráčov čiže server je aktívny a padajú mu veci. Neboj od lvl 120 ti začnú padať ako hrušky ;)

Temny_Pan_Sauron ak sa nemylim tak uz v pravidlach nieje napisane aby si niekomu nemohol dat zlato. Cital som to niekde na fore. Cize kludne mozes aj ty kupit Banan lvl1 za 200mega alebo darovat niekomu suroviny,nastroje atd. Ak sa mylim opravte ma

Nerozumiem vobec preco je to tak nastavene ! Ako si mozem vyrobit cervenu vec ked mi padne maximalne 1x za tyzden oraznova vec a ked ju roztavim tak malo kedy mi padne 1 ks cervenej suroviny. Na serveri uz skoro nikto nehra a teda nemam tie cervene suroviny od koho odkupit. Cervene veci snad ani nepadaju z vyprav a zalarov. Som lvl 105+ a nedokazem si nic poriadne vyrobit aj ked mam zlate nastroje. Robim niekde chybu ja ked neviem zohnat cervene suroviny ? Ako mam nasetrit napriklad:
    1x DREVO

2x DRACIA SUPINA

14x AMETYST

1x KAMEN STASTIA

3x JED SKORPIONA

23x KRYSTAL

1x STRIEBRO

2x ZLATA RUDA

A to ze za zmenu farby surovin v pomere 10:1 este chcu neskutocne vela rubinov, tak to mi pride velmi ale velmi smutne.

Dobry den,

chcel by som sa opytat ake su pravidla v Provinciarum. Kedze som cital ze v arene a turme mozem denne zautocit na hraca aj viac ako 5x, ale v provinciarum ked zautocim na niekoho uz 5x potom mi vyhodi hlasku ze je to porusenie pravidiel a ci chcem aj tak zautocit. Tak ako to teda je ? Mozem utocit alebo nie ?

Tento styl mi pride skor ako posledne zmykanie penazi z tejto hry. Keby sa radsej snazili nejako osviezit hru aby prilakali mnoho ludi :) Myslim si ze by sa dalo ist inou cestou, kde by mohli zarobit omnoho viac...

Pride mi to tak ze im ide iba o prachy, kedze na novy server pride plno ludi a zase tam nakupia rubiny zahraju mesiac a potom pojdu zase inde :)

Uz ma unavuje co stale robia. Vytvoria novy server kde sa nahrnie kopec ludi a o chvilku vytvaraju dalsi a z aktivneho serveru sa stane uplne mrtvo zo dna na den. Priklad s18 a s19. Hram na s18 a jednoducho je tam mrtvo. Nieze by radsej spajali servery dohromady aby bolo cim viac aktivnych na jednom. A co by bolo uplne najlepsie keby spravili jeden medzinarodny gladiatus a tam paru serverov (jazyk by sa urcoval podla uzivatela co vobec nieje zlozite) a tymto by tie servery boli krasne plne a aktivne.