Hadrian Duvarı : 20-26.01.2022

 • Merhaba Gladyatörler!  İmparatorluğun Kuzey sınırlarından yardım çarısı geliyor. Silahlarınızı kapın, Roma imparatorluğunun başı dertte. İmparatorluğunuzun zaferi için yeni güçlüklerin karşısında yoldaşlarınız ile yan yana savaşabilecek misiniz?

  Tüm il boyunca muhalif liderleri ve ordularını yenilgiye uğratın. Muharabe savaşının zaferi ve yenilgisi için çeşitli ödüller sizleri bekliyor. Ama unutmayın ki, zaman daralıyor ve rakiplerinizi geride bırakarak

  Hadrian duvarını parçalanmasını önleyebilmek için çok fazla vaktin yok!"


  Gladiatus dünyasında, Hadrian duvarındaki savaşın kaderi nasıl bir takım çalışması sergilediğinize bağlıdır.

  Çok güçlü bir ordu olan Pictler Romanın Kuzey kesiminden istila ediyorlar, yalnızca Hadrian duvarı onları durdurabilir. Kuvvetlerinin kazanabilmesi için duvarın yıkılmaması adına bütün gücünle savaş!

  9098-hadrians-wall-jpg

  Etkinlik nasıl olacak ?


  Yakın zamanda başlayacak olan etkinlik başladığı zaman, menünüzde Hadrian duvarı isminde yeni bir keşif sahası görülecektir.


  Tıkladığında ekranda ilk rakibin görüntülenecektir.


  Normal keşif seferlerinin aksine Hadrian duvarındaki düşmanlar, sunucularda ne sıklıkla düşmanla savaşıldığını gösteren bir sayaca sahip. Bunun anlamı; sen ve müttefiklerin en aktifi olmalısınız, hızlı olan kazanır.

  İlk seferdeki düşmanları malub ettikten sonra (sayaç 1000/1000'e ulaştığında) bir sonraki saldırıya hazır ol. Sonucunda gladyatörlerin büyük mücadeleyle dövüşmesi gereken muazzam sağlık puanıyla istilanın lideri patron var!


  Etkinliğin başlangıcından itibaren, patronda dahil olmak üzere tüm düşmanları malub edebilmek için yalnızca 7 günün var. Eğer bu süre zarfında malub edemezseniz, savaşı kaybedersiniz.
  Hangi ödülleri alabilirsin ?  Etkinlikte her kazanılan zaferde geçici bir etki alacaksın, istatistiklerinde görebilirsin. Elbetteki etkinlikte genel performansınız da ödüllendirilir ancak yalnızca başarıyla tamamlanırsa! Hadrian duvarı sahasındaki yüksek skor sekmesine tıklarsanız, etkinliğin sonunda sizi bekleyen ödülleri görebilirsiniz ve diğer gladyatörlere kıyasla ne durumda olduğunuzu.  Etkinlik başlangıç ve bitiş tarihi ?


  0:00:00 20.01.2022 - 23:59:59 26.01.2022


  İyi Eğlenceler!  GladiatusTR Takımınız