несправедливост

• толерират се хора с ботове - а се правят банове на играчи за същото- абсолютно незаслужено

и се чака с дни да ти погледне някои оплакване през билетна система без да си свърши работата дори да направи проверка

• от 30,12-ти имам незаслужен бан които не се проверява а написаните отговори са за нещо което не е направено без никаква проверка защото е невярно и краино несправедливо и обидно

• явно и във форум и билетна система - тук ни правят на маимуни - никои не обръща внимание на нищо

- админите не ги интересува нищо - със дни ще чакам някои да си свърши работатта след което може пак фалшив отговор без да се погледне и пак да си чакаш с дни - това е пълна подигравка - аз лично играя от над 10 години тая игра и това е върха на гаврата дето се извършва

- имат време админите да влезнат за неправомерен бан - ама никои няма време да погледне една несправедливост без контрол

• Пълно с ботове по всички сървъри, тях никой не ги банна, а намерихте да баннете човекът, който е един от първите играчи в играта и не играе с бот... По този начин отказвате играчите, които настина играят с кеф, а не разчитат на софтуер...

Замислете се малко и вижте, че активността изчезва с всеки изминал ден и то точно заради такива случки. Върнете Любака в игра и поправете грешката, която сте направили!!!

• ЗА МНОГО ГОДИНИ ! И аз съм играл преди, и сега играем с Любчо , и си е идеален играч , помага , активен е повече от всеки , мисля ,че играе честно , познаваме се , редовен е , ритмично играе , предвидим е .. наказахте го , че казал нещо за бот или някой се бил оплакал и му е блокиран героя в с23 и точно преди фестивала//

Моля ви , проверете каквото трябва , и му върнете героя в провинция 23 / ДаЙте му възмозност да покаже , че си е честен, какъвто го познаваме повечето играчи , тези неща се виждат как се играе , колко и кога , откъде са точките , рубини . всичко се вижда .. Понякога казваме и някоя глупост или обида , за които се извинявам! Извинете ме ,Админи !

Вчера сме разговаряли , ядосан и обиден е и продължава да се ядосва и обижда , защото не е виновен . Моля, да проверите още веднъж , и да решите и да му отблокирате героя или незнам защо така се получи , но нещо не е както трябва да е / Благодаря.

• Момчета, каквото и да напишете във форума е глас в пустиня. Има си раздел с оплаквания. Хората не получават пари да отговарят на билетите, правят го доброволно и понякога е нормално да има забавяне, отделят от личното си време да помагат. Ако си използвал нещо просто си го кажи, извини се и помоли за втори шанс, хора сме все пак. С обиди до никъде няма да стигнеш, опитай с добро. И на мен не ми е много хубаво, че наказаха Наско, явно сте били следени и са спрели надпреварата ви.

• Не е ползвал бот , просто е активен и притежава умения и опит ! и не е измамник ! това е моето мнение

• не съм направил нищо което нарушава правилата - ако съм сгафил няма да давам зор да проверяват каквото си искат - абсолютно безпричинен бан и прецакаха и фесивал и пактове и центурион и - да не говориме че няма как да си оправят прецакването за феста дето се чака с месеци

- абсолютно незаслужено - нали са админи нека проверят

• Еми, дано да има справедливост, ако всичко е така, както казваш. Кофти с фестивала, следващия че е на Великден около 24 Април. Акаунта ти е важен, а не изгубения фестивал, както виждам си тренирал и ковал, което е най-важното.

• Няма да намерите справедливост тук :) ,аз лично пиша в Немския сървър или английския , там поне четат:) и може и съвет да даадат,но оправия няма, зарежете героя и се преместете в друг сървър само да не е в с2 :)

• докога тая подигравка не знам - маи админите стават админи от итлачи да си правят личен кеф да се саморазправят без причини с някои и да толерират други да се развиват над правилата

- никои не оправя незаслужения бан и дори е редно да се извини за това - но ако е играч станал админ само да се гаври с конкурентните играчи знае че бана е без причини и продължава да се подиграва с понеже има власта безнаказано да коли и беси без причина

Edited 2 times, last by _LYUBOLLL_ ().