неправомерен бан дето не е в правилата

  • имам бан които или е от админ или от приятел на админ без нарушена точка от правилата дето са описани отгоре

  • в s23 ми е баннат героя _LYUBOLLL_ без причини не е от правилата в играта дето са описани горе в играта дори с бутон

    - ако е заради някои играещ админ дето се атакуваме по играта с др герои или негов приятел по поръчка

    - гова е пълна гавра - с тези купища часове на цъкане в тази игра и прецакан за целия фестивал

    защото от 30,12 миналата година дори не ми се отговаря на 4 билета пуснати през билетната система

  • админите от 30,12 не си правят труда да проверят абсолютно неюслужен бан на героя ми в сървър 23

    - и пускат неверни отговори - без изобщо да си направят труда да проверят този

    - АБСОЛЮГНО БЕЗПРИЧИНЕН БАН - това си е пълна подигравка

  • Търгувал ли си с инструменти?
    Наскоро имаше евент,да не си направил някой малък акаунт в сървъра

  • последно отговориха че съм се бил хвалил че съм ползвал бот на играчи и че са се оплакали - нека провелят съобщенията - няма такова нещо

  • нито съм се хвалил което може да проверят нито съм ползвал - и съм бил винаги краен противник на използването на ботове

  • Опитай в discord сървъра да пишеш на някой на лично,ако ти се занимава...

    Поне имаш друг акаунт да буташ него,докато се изяснят нещата

  • до дни трия и героя си наи високия в тази игра 150 лвл игран с години ако не си оправят неправомерния бан

    - по др сървури са пуснати за триене до 2 дни ще са изтрити - над 10 години съм в тази игра и няма такава подигравка - бан без причини и не си оправят грешката и би трябвало и СПЕЦИАЛНИ ИЗВИНИНИЯ да има с тая гавра дето си правят

    - над седмица не само че не проверяват какво е станало а и продължават гаврата

  • бил съм се бил хвалил с бот - какъвто не съм ползвал никога никъде - а още по малкото да се хваля с това като вс ме знаят какъв противник съм на товаа

  • тук , няма ,само 1 отговаря за БГ и той не знае български, пиши на Маева на английски или немски


    и аз съм докладвал 2ма с билети за игра с ботове ,но няма реакция , тук всеки си прави каквото иска , налива си героите, играе без да е в играта и т.н.

    Доста играчи сме на ръба да спрем , само трябва нещо токова да се случи и на нас и гледай какво става :)

  • от 30,12-ти ми е бана без причина и никои не си прави труда нито да провери нито нищо - подигравка и гавра спрямо мен и никои не отговаря - те извинения трябва дори да направят за това

    - време от 30,12 има някои да влезе да отстреля някои без проверка - ама иначе време нямат да си оправят гафа

    - някои беше написал - админите от личното време си отделят - по добре да ги няма акао ще влизат играчи от играта да си разчистват сметки с които решат и да си толерират приятели и те самите с ботове

  • накрая да сложат и админ на форума на китаиски и за билетна система на хинди - да не може и да се оплаче човек

  • infernallady свърши си пабота и махни бана без причини в сървр 23 - от 30,12 се подиграваш с ббан без причина за абсолютно честна игра

    - бесен съм на това дето правиш и с дни чакам реакция - или се гавриш без да съм направил нищо защото имаш възможност

    - поне отговори защо - бил съм ти герои на външна арена или какво -или нанякои твои приятел да покажеш как може да си правиш каквото си искаш без причини

  • Хората с ботове си играят а госпожа infernallady банва когото си иска и не и дреме :)

    ""съотборници и приятели да си играят с ботовете пък тия дето ни бият по външните арени едни по едни ще ги банваме"" :)

    Edited 2 times, last by 12345 ().

  • infernallady буквално се подиграва с бан без никакви причини и лъже и се подиграва с отговори през билетната система

    - не може играч да става админ и да демонсрира надмощие над другите играчи с наказания - без нарушени точки от правилата

    - над тази играеща админка никои ли не осъществява контрол - няма такава гавра

  • Привет,


    Защо обвинявате infernallady? Бана Ви е наложен от мен, не от нея. :)

    Хвалите се из сървъра, че използвате бот и после питате защо сте баннат за използване на бот? Нещо не разбирам. :)


    Като цяло коментарите по наложени наказания могат да се случват само в рамките на билетната система, тази тема тук е излишна.



    Поздрави,

    25arp26

    arptm.png

    Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!