10%tekercs event !

• Sziasztok ! Azért írok most mert kezd felháborító lenni , hogy az ember játszik de semmi pluszt nem kap a játéktól !

Elpocsékolunk rengeteg időt azért hogy legyen egy jó karakterünk , egy néhányan mélyen a zsebükbe is nyúlnak 2-3 hetente hogy rubint vásároljanak mert az az event működik igazán !

Kérdem én mikor lesz már egy event igazán eredményes ! Mikor fogjuk egyszer azt mondani hogy igen , ezt az eventet megérte végig tolni ?

Lesz ilyen valaha ? Elég rég óta játszom s lassan már kezd betelni a pohár , kezdem azt érezni hogy feleslegesen vagyok itt , mert csak ki vagyok használva !

Riktán szoktam felháborodni vagy szót adni annak ami zavar ,de úgy érzem eljött az ideje , aztán valószinű kapok is felszólitást , hogy hogy is képzelem !

Kérdésem az lenne hogy egy 10% os eventnél hogy lehet az hogy valakinek elsőre beadjuk a tekercseket , az összeset ami jó

Másoknak pedig 20-30 -40 olvasztásra sem !

Pl első Lucius tekercsért 96 olvasztásom volt ! 96 ! Korrekt ez ? Meddig még ?

Remélem kapok megfelelő választ, mert másképp az új év nélkülem indul majd !

Köszönöm szépen a figyelmet s a választ is előre !

Áldott Ünnepet mindenkinek !

• Semmit se ér ez ez event

Hiába van egy féle cuccból 30-40 darab , az se adja be a tekit , mégis mennyit kell össze szedni ?

Vagy tényleg az már alap követelmény hogy ha valamit akarunk elérni akkor 2 hetente rubint kell költeni a játékra , mert másképp semmi sikerélményre nem számithatunk ?

Egyre anyagiasabbá kezd válni ez a játék is , sajnos ! De javulni már nem javul semmit !

Imádom ezt a játékot ,de úgy érzem lassan én is fel kell hagyjak vele , mert már nem buli ami itt folyik !

• Sajnos arra rájöttünk mi is, hogy ha vásárolsz előtte rubint, akkor 1-2 tekit bedob a kohóból, de amúgy nulla olvad ki az 1 napos eventen! Van még pár ilyen már feleslegessé vált event,de hiába javasoljuk miken kellene változtatni süket fülekre találunk :(

U.i.:
    Egy statisztikát azért megnéznék, hogy hányan hagyták abba és hányan kezdték el az elmúlt időszakban a játékot...

• Tegnap 20% esély kovácsszerszám találására event volt (elvileg), nem volt sok időm, de este elnyomtam 20 expet és egyet sem szereztem, mintha nem lett volna semmi. 😠

• Tekercs event még mindig egy rakás ....

van olyan cucc amiből már 35-40et olvasztottam , csak tekercs és nyersi eventkor és még mindig nem adott tekercset

Úgy látszik csak az kap tekercset aki pénzt költ non stop a játékra . Lehúzás az egész , nem más . Fizetni kb a semmiért , mert már semmi játékélmény nincs