použil som slnečne runa a za 3 hod.a 100 subojov na vyprave som neziskal ani jeden rubin je to dost čudne ak nie chyba
RUBINY
-
-
Štatisticky padnúť mal, v praxi sa tak nestalo. Môžeme teda len skonštatovať, že si mal smolu.
-
Marko naprosto zničen tímto jednoduchým argumentem :D.
-
Marko hlavu hore, su horsie a su aj lepsie dni a ty si mal zrovna ten horsi
-
takže teraz za tieto 2 dni som mal zase smolu a len ja že ? za 2 dni mi padli 2 rubiny prvy den nič a na druhy 2 a pritom som mal ešte viac utokov ako na druhom učte kde mi padli 12 rubiny