bolo by dobre aby sa spravilo že ak je hrač sam v arenach a postupi o 10 urovni tak aby to zlato neprepadlo ale skončilo v spolkovej banke
Prémie v arénach
- MARKO
- Closed
-
-
To je len prianie. Inac je to uplne nerealne. Navyse cely ten koncept je mylny. Ta premia je odmena pre inych za tvoje porazenie. Nieje to tvoja premia, nemas narok na to zlato.
-
Tiez nemyslim, ze prepadne, skor to bude tak, ze premia zostane, zmeni sa len osoba sampiona, za porazenie ktoreho je vypisana..
Temu zatvaram.
Boco