Здравейте!
Кога се очертава да има събитие за тренировки (-20%). Защото последното такова беше на 27ми миналият месец. Хората без костюми за тренировка, зайци и тикви им е напълно безполезен и ненужен този фестивал. Ще се погледне ли и тази гледна точка за едни тренировки непосредствено преди фестивала?