Zdravím
hrám nemecky server 201 s34
a darovali mi účet na sk servery
to sú dve rôzne emaily teda nemôžem to hrať v jednom prehliadači
rad by som spojil dve lobby listy na jeden email
skúšal som ale nedarilo sa ani zmena emailu nebola povolená a ani i pridať účet v základnom menu
nefungoval
prosím o radu hlavne GO pomôžte prosím diki![]()
![]()