• Zdravím

    hrám nemecky server 201 s34


    a darovali mi účet na sk servery


    to sú dve rôzne emaily teda nemôžem to hrať v jednom prehliadači

    rad by som spojil dve lobby listy na jeden email


    skúšal som ale nedarilo sa ani zmena emailu nebola povolená a ani i pridať účet v základnom menu

    nefungoval


    prosím o radu hlavne GO pomôžte prosím diki:);)

  • Alternativně, používej dva prohlížeče. Nevím co používáš nyní, ale Edge je nyní základní součástí Windows (10) a běží dobře, takže můžeš používat zabudovaný Edge + tvůj hlavní prohlížeč. Taky to tak jde.


    Dokonce to jde i tak, že můžeš používat jeden prohlížeč, a druhý účet zapínat skrze anonymní okno, ale není to ideální, vzhledem k tomu, že se pokaždé budeš muset přihlašovat a jakékoliv nastavení (hlavně u GCA) bude pokaždé ztraceno.

  • Co sa podla niekoho musi dat a co sa realne da, mozu byt 2 uplne nezavisle mnoziny..

    Skus podporu pre Lobby, ale nedavam tomu velku sancu.


    Boco

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty