Môže mi niekto povedať aka je to vlastne akcia na rubiny čo prave prebieha ked dnes za 35 utokov som neziskal ani jeden
Môže mi niekto povedať aka je to vlastne akcia na rubiny čo prave prebieha ked dnes za 35 utokov som neziskal ani jeden
35 útoků je málo, ten jeden by tam alespoň měl být, ale zde pracuje jen smůla.
ahoj...ono to pda naozaj nahodne...niekedy t aj za 40 utokov nepadne a inokedy zas aj 2 za sbou...to mas jak podsvatie, sam so sebou prehras aj 10 krat inokedy prejdes na prvy krat