Miniwiki (Reborn) - neoficiální herní nápověda ke hře [CZ/SK]

 • Zdravím!


  Jak jen začít...


  Nějakou dobu zpátky, vznikl projekt, který nesl název "Miniwiki", každý by tento projekt mohl pojmenovat jinak, ať už jako návod, příručku, wikipedii, mix tipů a rad, ale ke konci byl právě pojmenován takto, jelikož nejvíce vystihuje to, co obsahuje, nejedná se o monstrózní zdroj informací, ale svým způsobem může připomínat herní wikipedii a proto vznikla "Miniwiki".


  Miniwiki byla součástí gildovního webu, ovšem díky jistým neshodám v gildě byl celý web odstaven a učiněn nepřístupným, tím utrpěl i celý projekt Miniwiki.


  To však ale byla velká škoda, neboť Miniwiki sloužila nejen gildě, ale celé zbývající CZ/SK komunitě, a proto jsem strávil dalších několik hodin, abych Miniwiki oživil.

  Co je to vlastně Miniwiki?

  Cílem toho projektu je a vždy bylo informovat hráče CZ/SK komunity o možnostech ve hře, Miniwiki shromažďuje veškeré informace o hře a působí jako studnice informací pro všechny, kteří o ně mají zájem.


  Některé informace o hře se na internetu dají dohledat, avšak ne vždy v českém (/slovenském) jazyce, tento projekt je kompletně v českém jazyce!

  Miniwiki Reborn

  Znovuoživení (Reborn) započalo a stránka je připravená být znovu zveřejněna pro všechny! Stránka byla kompletně oddělena od své původní gildovní verze, některé informace a text byl aktualizován a také došlo k několika změnám ve struktuře webu.


  Miniwiki aktuálně nabízí:


  • Základní informace o hře (ty nejzákladnější rady, nejideálnější pro nové hráče)


  • Popis gildovních výhod a budov


  • Vysvětlení boje v Aréně a Circus Turma


  • Seznam Výprav a Bludišť podle vstupní úrovně


  • Užitečné rady a fakta k průchodu podsvětím (+ kostýmy)


  • Detailní seznam všech eventů ve hře (+ kostýmy)


  • Vysvětlení kovárny, nástrojů Maleficy a vše co k tomu patří (opravování, vylepšování)


  • Popis, přehled a informace o získávání surovin


  • Svitkovou sekci (seznam pouze těch NEJUŽITEČNĚJŠÍCH svitků, které využijete)


  • Kalkulačku pro vypočítání ceny atributů a také cen budov


  Odkaz: http://glminiwiki.g6.cz/

  Chyby?

  Ke konci bych pouze dodal, že i mistr tesař se někdy utne, je možné že na webu najdete chyby (překlep, chybu v pravopisu), budu rád a vlastně Vás i poprosím, aby jste tyto chyby nahlásily, ačkoliv jsem se veškerý text snažil překontrolovat, tak nikdo není dokonalý, a může se stát, že něco přehlédnu. To samé platí pro informace o hře, kdyby se náhodou stalo, že je někde zmíněný nepravdivý blábol o hře (doufám, že ne, ale přeci jen), tak opět, stačí mi to nahlásit, vše opravíme, děkuji za pochopení!

  Poznámka ohledně Copyrightu:

  Toto je neoficiální, nekomerční fanouškovská stránka pro prohlížečovou hru Gladiatus.

  Šablona/Design a většina obrázků spadá pod autorská práva společnosti Gameforge Productions GmbH.


  (English) Copyright note:


  This is a non-commercial unofficial fansite for the web browser game Gladiatus.

  Site template/theme and most of the pictures are copyright by Gameforge Productions GmbH.

 • Miniwiki stále žije!


  Včera byla vydána větší aktualizace která stránku značně vylepšuje, přehled změn a novinek můžete najít přímo na hlavní stránce webu dole.


  Dále bych také rád zmínil, že přijímám jakoukoliv zpětnou vazbu, máte-li nápady jak Miniwiki vylepšit, ať už po technické, vzhledové či funkční stránce nebo snad jen další doplnění informací, tak rozhodně neváhejte napsat Váš popis návrhu sem na fórum, na náš e-mail nebo přímo do chatu na webu. Je však nutno zmínit, že ne každé přání bude splněno (třeba co zmínil výše Varimathras je technicky náročné a ne snadno proveditelné, bohužel), bude-li návrh smysluplný a umožnitelný, tak ho velmi rád uskutečním!


  (http://glminiwiki.g6.cz/)