Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular

• EdynohE , hesabın x1 serverde olsa yansıma haricinde max 1-2 defa takılır onun haricinde hiçbir şekilde yakut harcayacağını sanmıyorum.. Zaten apollo açık olacağı içinde yakutun gitmez..

x1 ve x5 yeraltı NPC lerini zaten beraber denemiştik , sayende de bozuk olduğunu gördüm/gördük..

Nyx hesabına geldiğimizde hesapta bence eksiklik yok ek olarak yapılabilecek yeraltı ekleriyle eşya olur AMA x1 serverdeki hatta senin levelinden daha yüksek oyuncularda yeraltına giriyor ve senin hesaptan daha güçsüz hesapları olmasına rağmen rahat rahat yeraltını geçebiliyorlar ki bu kişilerde güçlendirici , beceri ve çeviklik anlaşmaları açmasına da gerek kalmıyor.. Ne yazik ki x5 te beceri ve çeviklik açık olmasın %85 ihtimalle yakut harcaması kesinleşiyor..

En kısa zamanda bir çözüm gelir umarım .. Ama lütfen murphy kanunu vardır demeyin.. bu kanun x1 de yok galiba :)

aoulpdad5bf.png

• Sirklerde Dikkat çekici , İyileştirmeci ve Hasar paylaştırıcı özellikleri nasıl olmalı? 113 levelim hala bu sirk olayını çözemedım :D

İyileştirmecim Samnit mesela ama iş görüyor gibi :/

Yardımcı olursanız cok sevinirim..

kapkk.png

• İyileştirmede İyileştirme + blok veren eşyalardan bir kombin iyi olur.

Dikkat çekici genelde kendi kopyanız oluyor paralı askerlerden daha güçlü diye. Eşyaları Öncelikle blok sonra hasar olmalı.

Hasar paylaştıranlarda da hasar ve kritik hasar önemli.

Bu bayağı genel bilgi, daha iyi anlatacak arkadaşlar vardır mutlaka ben pek uzman sayılmam :)

• OneLastKiss , x5 ile x1 de 110 seviye hesabın olsun her ikisinde de yeraltı zora gir. x1 daha ezik olsun hatta .. x5 süper hesap olsun .. Şansı geçtim hadi bizden tarafa olmasın ama ihtimali yok yani çok yüksek statülü NPC ler geliyor.. Yetkililere de ilettim onlarda gördü.. x5 te oynayanlar gayet iyi anlar beni . En yakın zaman da sana da bir tane hesap yapalım abi :)

aoulpdad5bf.png

• OneLastKiss , x5 ile x1 de 110 seviye hesabın olsun her ikisinde de yeraltı zora gir. x1 daha ezik olsun hatta .. x5 süper hesap olsun .. Şansı geçtim hadi bizden tarafa olmasın ama ihtimali yok yani çok yüksek statülü NPC ler geliyor.. Yetkililere de ilettim onlarda gördü.. x5 te oynayanlar gayet iyi anlar beni . En yakın zaman da sana da bir tane hesap yapalım abi :)

Parşömen için farm yapıyorsunuzdur zaten, yukarıda ki gibi bir NPC'ye ait 10 kadar SS sonucu görmemizde yeterli olur. Durmadan tek bir NPC üzerinden "bunda böyle oldu, bundaysa böyle" demek çok yanlış, değerlendirme yapabilmek için aynı kriterlerde 10'larca savaş yapmış olmalısın.

• anladım teşekkür ederim

bir sorum daha olacak eşyaların dayanıklılığı bitince işe yaramıyor mu bu eşyalar ? bunların dayanıklılığını nasıl arttırabilirim tekrar ?

• Kullanabilirsin, sadece itemin kendi renginin özelleri kalmış olur item kaybolmaz. Arındırma için çalışma tezgahını kullan. Düşük seviyelerde hızlı level atlayıp sık item değiştirenler için arındırmayı pek önermem bana sorarsan.

image-1.png
    iL 25

(GF üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği sürece aktif olarak oynamıyorum*)

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• kendi renginin özelleri derken ? mesela bir kalkan var 10 çeviklik + %10 çeviklik veriyor o özellikleri mi kayboluyor ?

• Mesela keşiften yeşil renk bir item düştü. Kendi renginin özelleri dediğim yeşil(Gördüğün, sabit olan renk).

Arındırma yaparsan item mavi renkmiş gibi özellere yükselir, ta ki arındırması bitene kadar.(Bitince özellikler ilk haline döner)

Yani itemin gerçek rengi değişmiyor ama kalitesini yükseltiyorsun bir nevi..

image-1.png
    iL 25

(GF üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği sürece aktif olarak oynamıyorum*)

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Tanıdığım birisi zor kostüm için yeraltına girdi , yeraltını bitirdi.

Zor kostümü üzerine almak için kostüm değiştirme yerine girmiş tam zor kostümü almaya tıkladığında kostüm gitmiş ama kostümü giyememiş gladyatörün kendi altın kostümü takılmış..

Bu bug mu acaba ?

aoulpdad5bf.png

• Oyun takımını x5 server için uğraştırmaya değmez zaten ertesi gün bidaha giyebiliyor , gene sıkıntı çıkarsa ticket açar .

etkinlik günü kötü oldu ya neyse sağlık olsun diyorum , bayramınızı kutluyorum

aoulpdad5bf.png