Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular

• taliths ejderha narin oku gerisini sat

• Selamlar. Be 116 seviyeyim. Ve lucius tahtalar dunya icin basari sansim yüzde 46 (malefizsiz). Ben demirhande ona 1 adet yer ayirdim ve dovme kirasini verip elime hammadde gectikce oraya atiyorum. Seviye aldikca o dovme basarisi artarmi kendiliğinden?

• Kira parasi onemli değil. Sadece tekrar iptal edip ugrasmak istemiyorum :🙂 Zaten telefondan biraz zorluk cekiyoruz birde onunla ugrasmam bana angarya olur 🙂🙂

• Öyle yaptım teşekkürler. Levelımın yetmesi için yapacağım ichorus silahlara son ek eklemesem mantıksız mı olur? Yoksa eşya seviyesini çok artırmayan ve yararlı son ekler var mı? Son olarak hangi son ek parşömenleri almalıyım? Ayrı ayrı cevaplayabilirseniz harika olur.

• Evet mantıksız olur

yapabilecegin en iyi son ek suikast olur silahın lwl 101 olur 85 lwl de takarsın

Cok fazla alman gereken son ek var en önemli birkac taneyi yazayım buraya:suikast,narin,kötülük,tinsel üstünlük,tahrip,sükretme,yalnızlık,cehennem,cennet

• Bunlardan narin var bir tek bende :/ Dövüş sanatları da idare eder sanırım beni bir süre? Luci + dövüş sanatları parşömen için 3.5m çok mu fazla sizce? (İl 38'deyim)

• Dövüş sanatları cok kullanılan bir parsomen degil almanı önermem,luci bu lwl lerdeki en önemli parsomen 3.5m deger

• Merhabalar uzun bir aradan sonra geri döndüm ancak malesef hangi levelde ne item basılmalı unutmuşum. Blok oranı %50den düştü neyi yenilemem lazım sizce yardım ederseniz sevinirim.

Karakter:

https://s34-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=17592

merhaba hoşgeldin,yapacak cok fazla secenek yok ya bir anton itemi luciye cevireceksin ya da silahı degistireceksin titanius kullanmayacaksın,1.secenek daha mantıklı

• Merhabalar uzun bir aradan sonra geri döndüm ancak malesef hangi levelde ne item basılmalı unutmuşum. Blok oranı %50den düştü neyi yenilemem lazım sizce yardım ederseniz sevinirim.

Karakter:

https://s34-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=17592

merhaba hoşgeldin,yapacak cok fazla secenek yok ya bir anton itemi luciye cevireceksin ya da silahı degistireceksin titanius kullanmayacaksın,1.secenek daha mantıklı

hoşbulduk tavsiyen için çok teşekkürler

hasarım şu an için bile az gelmekte bana o sebeple bilemedim açıkçası..

bir de zekaları tek bir itemle toplasam kırmızı luci şükretme veya bekleyip dahilik basma fikri var aklımda. Hem diğer item açığa çıkar hem de %50 tamamlanır diye düşünüyorum ancak o baya zor olur sanırım :D

• dostum item isminden ziyade artık renklerini kırmızıya cevirmen lazım yavas yavas. oncelik uzun sure kullanacagın yuzukler olabilir. silahın hamları da cok zor degil onu da en kısa surede kırmızı yapmalısın

çok teşekkürler silah ve narinler tamamdır :)

• evet mantıklı ama iste sükretme basacaksan kesinlikle kırmızı olması lazım o itemin yoksa bir ise yaramaz.zaten kırmızı luci basabilyosan bütün sorun cözülür^^Sana iki yol daha yazayım bunlar daha iyi bence:

1-4 lwl daha bekle gaius kötülük basabilirsin hem hasar artar,hem blok sorunundan kurtulursun hemde güç arttırır.

2-biraz güc bas 200 e kadar sonra bir tane daha luci tahrip ekle ordan gelecek blok puanıyla kurtarırsın durumu