Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular

• o zindan bossu cöp atar hep ama npc ler bayagı turuncu atıyor

Turuncu item atsın ki eriteyim ve item basabileyim^^

Turuncu item solucan dan çıkar. Zindan in gayet iyi durumda. Sen en iyisi ne yap biliyor musun 93-95-98-100 seviyelerinde arena ya yoğunlaşarak solucan a yönel. Saten sende bizler gibi 102-103 seviye arasında bırakacaksın gibime geliyor. Tahminimce. :)

P1GoEd.png

• o zindan bossu cöp atar hep ama npc ler bayagı turuncu atıyor

Turuncu item atsın ki eriteyim ve item basabileyim^^

Turuncu item solucan dan çıkar. Zindan in gayet iyi durumda. Sen en iyisi ne yap biliyor musun 93-95-98-100 seviyelerinde arena ya yoğunlaşarak solucan a yönel. Saten sende bizler gibi 102-103 seviye arasında bırakacaksın gibime geliyor. Tahminimce. :)

Ben şimdiden sıkılmaya başladım. Zaten bu oyunu doğru düzgün oynamak çok zaman istiyormuş. :|

O kadar zamanım da olmayacak yakında bakalım. ^^

Bu arada solucan hangi yaratık? :/

Onu da bir tokatliyim:whistling:

• 98 seviye hermitten başka bir ülkede başlıyor. Aslında 100 seviye de açılıyor fakat kuşun sayesinde ( kostüm) 98 de açılıyor. Kolay bir boss amma velakin arena da guclenmen açısından iyi bir engeldir.

Arena da guclenmen için : 98 de ichorus kötülük , 95 te lucius tinsel üstünlük , 90 seviye de lucius narin gibi itemler yapmalısınız. Inşallah hepsi turuncu olur.

Kolay gelsin.

Saygılarımla.

P1GoEd.png

• Mithradates öncelikle hayırlı olsun, özellikle 85-90 öncesi hemen hemen tüm eşyalarını müzayededen dizersin, hem eşya çeşitliliği hem yüksek seviyeli olmalarından ötürü, düşürdüğün eşyalardan işe yarar çıkmaz genelde malum kendinde üretemezsin o yüzden aktif bir şekilde müzayedeyi kullanmanı öneririm, tek dikkat edeceğin husus yeni bir server olduğundan dolayı müzayedeye yüksek ilgi olacaktır, kendini kaptırıp tüm paranı orada çarçur etme, teklif verilmemiş eşyaları ayıklayarak üstünü dizmeye çalışmanı tavsiye ederim. Genel zindan taktikleri var ne kadar hakimsin bilmiyorum hepsini buradan açıklamayım ancak yüksek seviyeli zindan askerleri kullanıp hepsinin yüksek hasarlı silah kullanması en dikkat etmen gereken husustur ayrıca bu silahları arındırmalısında, karakterini atarsan yardımcı olurum

• Hayırlı ramazanlar

91 levelim 100e kadar böyle devam mı etmeliyim yoksa basmam gereken item varmı? Yüce şamana arada bir yenildiğim oluyor.

Karakter linki imzamda var bakarsanız çok sevinirim.

itemler idare eder

gaius suikast sanırım 95 te kırmızı basarsan iyi olur

eger bu oyunu uzunsure oynarım diyorsan

yeni il acıldı orda baslayıp daha kısa surede 100 olabilirsin.

veya aktiflik olarak canlı kalacak il32 de baslamanı tavsiye ederim.

• Hayırlı ramazanlar

91 levelim 100e kadar böyle devam mı etmeliyim yoksa basmam gereken item varmı? Yüce şamana arada bir yenildiğim oluyor.

Karakter linki imzamda var bakarsanız çok sevinirim.

x1 de mi oynuyorsun?

Tepe Ben daha 92 level de kaldım ^^

x5 olmasına rahmen server aynı x1 gibi level ilerliyorX/