Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular

• S.a arkdaşlar

Kılavuzda '' parşömenler ve istediği hammadeler'' konusu var ama daha ileri ekler yok. Yüksek lvl yada yeraltı ekleri hangi hammadeyi ne kadar istiyor? Çok kullanılan eklerden bir kaçının ne istediğini yazabilir misiniz?

• S.a arkdaşlar

Kılavuzda '' parşömenler ve istediği hammadeler'' konusu var ama daha ileri ekler yok.

Yüksek lvl yada yeraltı ekleri hangi hammadeyi ne kadar istiyor?

Çok kullanılan eklerden bir kaçının ne istediğini yazabilir misiniz?

Aslm,

Seviyesi yetmediğinden ilerisi olmayabilir, önemlileri paylaşmış modumuz.

Luci yüzük narin ;

4jlzLA.png

Gaius silah suikast ;

mMLoP8.png

DY4dA6.png

Benimle yaşlansana,

Kitap okur

Çay demler

Şiir yazarım sana.

İL 21 - `Lorius`Karius. - :P

• Eyw reis bunları bende okudum. Benim merak ettiğim ekler, Sebastianus-Gaia-Karanlık gibi ekler daha ileri seviyesi için :) İllaki bu parşömenleri okumuş bir arkdaşmız vardır.

• Merhabalar. Ben il 26'da aktif olarak oynayan 10 kişilik ekiptenim. Oyunu 10 seneden fazla süredir oynamama rağmen ilk defa 100 level üzerine ulaşmayı başardım. Tecrübeli arkadaşlardan/abilerden/ablalardan karakterle ilgili yorum alabilir miyim? (Özellikle itemlerine,mersenerlerine ve mersener itemlerine) Eksikleri, düzeltilmesi gerekenleri, yanlışları nedir? Neleri yapsam daha iyi olur? Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Karakter linki:

https://s26-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=19984

İl 26 - HyperiooN

Legen, wait for it, dary! Legendary!

• 98 seviyeye yaklaşırken yüce şamandan ve zindandan turuncu itemler düşmeye başladı, bu normal midir?

DY4dA6.png

Benimle yaşlansana,

Kitap okur

Çay demler

Şiir yazarım sana.

• 98 seviyeye yaklaşırken yüce şamandan ve zindandan turuncu itemler düşmeye başladı, bu normal midir?

Bu hem normal hemde şanslı olduğunu gösterir :) 100lv ulaşıp turuncu düşüremeyenler var.

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

#Oynadığınoyununforumunasahipçık!

• Arada kaynamasın. :)

• Arada kaynamasın

Genel olarak hem arena hem sirk turma diziliminde mantığı kavramış mükemmel bir yolda ilerliyorsunuz.

Sirk turmada doktorunuz o iyileştirmeyle sizi her zaman ayakta tutacaktır.Örneğin zindanda son zindandan bir önceki zindan çok fazla iyileştirme gerektiriyor ve siz buna sahipsiniz.

Tavsiye etmediğim tek yön ve kullanımınız ''Silah'' haricinde ek hasar veren ekler kullanmanız.Örneğin suikast ve misilleme.
    Sirk turmada onların yerini ufacık bir kritik veren ek bassanız daha faydalı olacaktır.Bende o levellerden geçtim ve bu yaptığımın çok faydasını gördüm.Ek olarak Samnitlerinizde zekayı fullemiş olmanız harika bir durum.Lakin zekayı fullemek için en fazla 2 eşya kullanmaya gayret edin ki ekstra slotlara daha fazla hasar kritik veren eşyalar kullanabilirsiniz.Zaten bu mantığı biliyor gibi duruyorsunuz.

Kendinizi tank yaptıktan sonra iyileştirmen olarak ''bana'' göre en iyi mersener Kılıç Kurt kim ne derse desin.Evet Kılıç Kurta hastayım var mı bir diyeceğiniz :D :) İyi bir çeviklik ve beceriye sahip en güçlü samniti ya da murmilloyu ya da baltacı mı deniyor tam bilmiyorum 2.dikkati çek yaparsınız. Diğer 2side hasarı paylaştır olur.

Umarım yardımım dokunmuştur.

NDV8aN.gif

Onlar beni sadece karşıt düşünceli olarak biliyor ve tanımlıyorlardı.
    Benim nefretimin yönünün hile ve sahtekarlık olduğunu bilmeden..
    Zamanla hepsi birer birer kendi kendilerini yok ettiler.

Redkit - S30 (Gloriouz)
    https://s30-tr.gladiatus.gamef…1422e525eb15c24dc187588f5

• Öncelikle yorumlar için çok teşekkür ederim. Dediğim gibi 10 senedir oynamama rağmen ilk defa bu levellara çıkıyorum. Eksiğim çoktur.

İyileştirmecimi ben de seviyorum. 3k iyileştirme ve %43 kritik iyileştirme epey işimi görüyor. Kılıç Kurt'u iyileştirmeci yapmayı denedim, bu sefer çok vergilius kullandığım için zekaya bağlı iyileştirme değeri neredeyse 1k kadar düşüyor. Zaten serverda aktif olarak oynayan 10 kişi olduğu için arenada, sirkte ve zindanda bir sorun yaşamadım şu ana kadar. O yüzden de değiştirme gereği duymadım. Ama ileride vergilius dahilik gibi itemlere level'im yettiği zaman zekadan kaybetmeden Kılıç Kurt takmayı düşünüyorum.

Şuan levelim 107 olduğu için Anton Tahrip, Anton Ateş gibi itemlere levelim yetmiyor. O yüzden ekstra kritik veren itemler yerine mecburen suikast ve misilleme itemlerine dönmek zorunda kaldım. İlerisi için ben de suikastler yerine tahrip ve ateş düşünüyorum.

Zeka konusu da yine levelle alakalı. Malesef Anton/Gai Dahilik/Şükretme için levelim yetmiyor, o yüzden genelde 2 itemle fulleyemiyorum mersenerlerin zekasını. Kendi ana karakterimde zeka fule yakın olduğu için 2 tane Lucius Şükretme ile fulleyebiliyorum. Mersenerlerde 2 itemle fullemek için tahmini olarak 3-4 level daha atlamam gerekiyor. İkinci dikkat çekme olayının mantığını hiç anlayamadım. Bazıları onun için 1 ya da 2 tane Lucius basman lazım, blok değeri yüksek olması lazım diyor. O konuda çok kararsızım.

• 1 ya da 2 tane Lucius basman lazım,

ilerde bassanda oluyo ben 3 dünya kullanırım %15 i geçsin yeter.

NDV8aN.gif

Onlar beni sadece karşıt düşünceli olarak biliyor ve tanımlıyorlardı.
    Benim nefretimin yönünün hile ve sahtekarlık olduğunu bilmeden..
    Zamanla hepsi birer birer kendi kendilerini yok ettiler.

Redkit - S30 (Gloriouz)
    https://s30-tr.gladiatus.gamef…1422e525eb15c24dc187588f5

• Sürekli apollodan merküre geçiş yapanlar ve şimdi ki etkinlikten de doğru faydalanabilmek için ne yapmamız gerekiyor?

DY4dA6.png

Benimle yaşlansana,

Kitap okur

Çay demler

Şiir yazarım sana.

• Nomerci 98 seviyeyim, günlük olarak merkürden apolloya geçiş yapıyorum, şimdi benim 36/54 keşifim var, yani apollo açık. Merkür'e geçiş yapınca kaç keşif olacak onu sormak istemiştim aslında. Ona göre keşif yapayım.

DY4dA6.png

Benimle yaşlansana,

Kitap okur

Çay demler

Şiir yazarım sana.

• Brititanya'da savaşan var mıdır acep?

Npc ve bossların fotoğrafını çekip foruma atacağım da bölümlerinin isimleri lazım arkadaşlar.

DY4dA6.png

Benimle yaşlansana,

Kitap okur

Çay demler

Şiir yazarım sana.