Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular

• hermetik muneccimi cok kullanırım

ornegin deri eldiven cehennem

deri eldiven karanlık gibi itemler basınca morlarım

ve eimdecok fazla morladıgım item mevcut

bunları yaparken daha once de sahit oldugum bir sey var

istatistik olarak eniyi calısan yer hermetik muneccim

yuzde 25 tam olarak tutuyor. genellikle 4ncude itemdegisiyor ama birincide de tutturabiliyorum bazende 8de

o yuzden yuzde 100 e gerek yok cunku cok yakut gider. bir itemi mor yapmak icin de yakut kullanmak bence gereksiz.

• Beyler kurban olayım bi el atın bir sorun mu var neden kazanamıyorum böyle savaşları? Statlarım bayağı önde bir de bunun gibi birkaç savaş daha kaybetmiştim.

İl 6dayım

sorun yok herkes sikayet ediyor bundan,arena sansa cok baglı.

• AlperAkg Daha 41 levelsin ve x1 server da neden oynuyorsun?

x5 serverlar varken:/

x5ler eğlenceli gelmiyor bana, çok emek verilmeden çok yüksek seviyelere gelinebiliyor çünkü

Beyler kurban olayım bi el atın bir sorun mu var neden kazanamıyorum böyle savaşları? Statlarım bayağı önde bir de bunun gibi birkaç savaş daha kaybetmiştim.

İl 6dayım

sorun yok herkes sikayet ediyor bundan ,burda savas raporu paylasmnak yasak kaldıracaklar resmi biraz sonra

Aaa bak bunu yeni öğreniyorum.

Peki şey sorayım o zaman diğer ülkelere gitmek için kaçıncı seviyeyi beklemeliyim ? Şimdi gidersem yenebilir miyim düşmanları ?

Hesabım:

https://s6-tr.gladiatus.gamefo….php?mod=player&p=1541003

• Gloriouz Kılıç kurtu iyileştirmeci yaptım. :|

https://s37-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=17615

Elimde seçkin mızraklı mavi

Drudi ustası oda mavi var.

Hangisi daha iyi olur iyileştirme :/

İyileştirmeci de statların önemi var mı? Yoksa iyileştirme gücü mü yüksek olması lazım? ^^

AlperAkg Ben emek vererek oynuyorum ve 93 levelim. x5 deyip geçmemek lazım. Orada da level yükseldikce zorlaşıyor. ^^

x1 de oynanmaz ama cidden. :|

Edited once, last by SLauGHTeR ().

• O levelde iyileştirme gücü önemli

Hangi seti önerirsin?:/

Yüzük ve nazarlıklar vergilius narin

Gerisi Marcus dizmelisin silaha da hasarlı fazladan kalan bir silah koy, örn: gaius suikast

Saten ileri seviyeler de gaia kullanacaksın

Ayrıca 102 boss kesmek için önce kendini denemeni tavsiye ederim önce zindan dövüşü, sonra druidi veya öbür iyileştirici, sonra seçkin veya öbür tank dövüşçüsü, sonra kılıç kurta geç

Kılıç kurt 102-120 arasında üst düzey iyileştirmecidir. Çünkü fazladan 1k hasar verir tabii ki silah koyarsan

P1GoEd.png

• Mithradates eğer ki düzenli yakut almayı planlamıyorsan centrio için yakutunu saklamanı öneririm, ama düzenli olarak yakut almayı düşünüyorsan önünde 4 seçenek var, bir tanesini açmayı planladığını varsayarak senin açından inceleyecek olursam.

İlk seçenek: apollo veya merkür.

Apollo: Keşif seferi sayını 36'ya çıkarıyor x5'te oynuyorsan gerçekten büyük avantaj oyuna her girdiğinde 24 tane yerine 36 tane keşif yaparsın, özellikle şuan'da seri seviye atladığını ve seviye atladığında keşiflerinin dolduğunu da düşünürsek gerçekten büyük avantaj. Benim tavsiyem bunu açman yönünde .

Merkür: Tüm keşif bonuslarını topladığın bir yaratığa saldırmıyorsan pek bir avantaj sağladığını söyleyemem, tüm bonusları toplasan bile genede apolloyu öneririm keşif etkinliği gibi özel durumlar dışında apolloya nazaran çok sönük kalıyor x5'lerde, şu aralar muhtemelen her gün yeni bir keşif yaratığına saldırıyorsundur ve karakterinin zeka değeri düşük olduğu için keşif bonuslarını toplayamadan başka bir keşif alanına geçiyorsun, o yüzden avantajlı olmayacaktır.

İkinci seçenek:

Yönetici mühürü(+2):Kendi eşyalarını üretmeye başladıktan sonra veya müzayedede ilk luci-gai-anton eşyalarını ararken, avantaj sağlayan bir anlaşma 10 seviye sonra bu eşyalardan bolca dizeceğin için(luci-anton-gai), bunu açabilirsin daha hızlı set dizmene yardımcı olur.

Konsolosluk mühürü(+%5): Uzun süre kasa yaptığın durumlar dışında kesinlikle önermem bunu kullanmanı, toplam altın gelirinin yarısını eşyalardan aldığını var sayalım %5 arttığı taktirde tüm gelirine katkısı +%2.5 oluyor, %2.5 fazla altın kazancı 200 çeviklik yerine 201 çeviklik yapman anlamına geliyor, Havadan para kazanma hissi hoş olsada pek kullanışlı değil ama 2.5m seviyene göre yüksek bir miktarsa ve açmayı çok istiyorsan bunu açıp sonrasında yönetici mühürü ile değiştirebilirsin.

Üçüncü seçenek:

Vahşi savaşçının itibarı: Karakterinin hasarını anlık güçlendirir, eğer ki tek bir anlaşma açacaksan anlık güçlenmeden ziyade gelişimini hızlandıracak bir anlaşma açmanı öneririm.

Zırh yapımcısının itibarı: Şuan'da beceri seviyen düşük olduğu için çok verim alamazsın bu anlaşmadan, buda anlık güçlenme sağlayacağından önermem.

Gazi itibarı: Karakterinin kritik vuruş şansını %10 arttırır eğer övgü anlaşma grubundan bir seçim yapacaksan senin için şuan bu veya vahşi savaşçının itibarı daha iyi görünüyor.

Dördüncü seçenek:

Eski uygarlıkların gizli bilgisi: Görev süresini kısaltır ejder kostümünde varsa çok seri şekilde seviye almana yardımcı olur epey etkili bir anlaşmadır, yeni illerin 1.lerine bakarsan mutlaka ejder kostümü görürsün, bu kadar hızlı ilerlemelerini sağlayan kilit anlaşma budur, ancak muhtemelen ejder kostümün yoktur olsa dahi almanı önermezdim bu anlaşmayı, çok yorucu bir oyun deneyimi yaşatıyor, x5 oyuncususun yalnızca keşifleri bitirmeye odaklansan bile seri şekilde seviye atlarsın.

Hayvan Terbiyecileri'nin Gizli Bilgisi: seviye 85'e ulaştığında karakterinin şuan ki zeka seviyesiyle bonusları toplaman zor olacaktır, bu konuda sana yardımcı olabilir, sonrasında'da +%15 eşya bulma şansını açarak iblis fil'den daha seri eşya toplayabilirsin.

Artefakt Koleksiyoncuları'nın Gizli bilgisi: +%15 eşya bulma şansı düşürdüğün eşya sayısını büyük oranda arttıran bir anlaşma %40 ihtimalle eşya düşürdüğünü varsayarak 100 saldırıda 15 tane havadan ek eşya gelecektir uzun süre kullanırsan eğitimlerini seviyendeki oyunculara kıyasla bi tık daha iyi duruma getirebilir veya mor-turuncu eşyalar düşürebilirsin iblis-fil'den.