Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular

• Merhabalar;

Oyun karakterleriniz ve gelişimi hakkında yardım almak, diğer oyuncularla bilgi paylaşımı yapmak için bu konuyu kullanabilirsiniz. Genel forum ve bölüm kuralları geçerlidir.

Saygılarımla.

• 3Uy7WL.jpeg

Arpagius parşömeni bilen var mı?

Aynen abi ben biliyorum :)

Üstadin silahinin fotoğrafını paylasmissin.. +21 hasar veriyor galiba ceviklik ve karizma veriyor bide tehlike .. saglikta veriyoda pek önemli degil ..

156 level olmasına rağmen statülerini dayaniklilik statusu haric diger statulerini fulleyip zirhini +32k ya yakin olup , kritigi ve blogu %50 olup hasarinin max degerini 1000 e yakin yapmak gercekten cok zor ..

9NRXWO.png

med_line usta Arpagius'u sormuştun , anca vakit bulabildim..

aoulpdad5bf.png

Edited once, last by RapCoasT ().

• merhaba arkadaşlar,

oyun çok değişmiş lakin 20 level adamın temel eğitimleri 150 180 190 seviylerinde olması cok can sıkıcı tadım kaçıyor malefiz alıp satımına bir el atılmalı diye düşünüyorum.

umarım bir çözüm bulur.

iyi oyunlar herkese...

• Yani buna engel olunması daha da büyük sorunlara sebep olabilir sonuçta herkes oyuna para yatırabilen insanlar değil bunun için malefiz ihtiyacı olanların da onu bir şekilde karşılaması lazım her ne kadar düşük seviyede oyun içi dengeleri sarssa da yüksek seviyelerde pek bir etkisinin olacağını sanmıyorum.İyi oyunlar.

strength does not need swearing...

• sunucular artık 2x ve 5x formatında

düşük leveller de takılıp kalma olayı kalmadı yani

herkes 100+ olmak hevesinde çünkü oyun +100 e yatırım yapıyor

senin de o leveller de takılıp kalmak yerine serice kasılıp level olarak yükselmen gerekir bence

zaten yüksek level olunca egitimlerde geliyor bir şekilde

• Selam tekrar arkadaslar, sorum dökümhane ile ilgili forumda yazılmış fakat anlamadığım bir konu var. Etkinlikten demirhane malları geliyor %10, her yerde geçerli denmiş. Mesela ben dokumhaneye itemi koyduğumda olası malzemelerde gözükmese dahi demirhane itemi verebilir mi?

• Merhaba,

Demirhane iteminden kastın malefiz ise hayır. Dökümhaneden sadece hammadde ve parşömen elde edebilirsin.

image-1.png
    iL 25

(GF üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği sürece aktif olarak oynamıyorum*)

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Selam arkadaslar, ben çok seneler önce oynuyordum bu oyunu özellikleri hatırlamayacak kadar eski, o günleri yad etmek için basladım tekrar. Yeni baslayan birine neler önerirdiniz yapması için, online saatim yüksek soracak olanlara. Simdiden teşekkürler yardımlarınız için :)

• Dusen ürünleri direk satayım mı mesela dökümhane mi yapmalıyım, müzayede ve marketi nasıl kullanmalıyım baya zayıfım basit konularda.

• Merhaba,

Hızlı hızlı seviye atlamalısın. Altınını hermetik,müzayede,demirhane gibi şeylere çok harcama. Asıl oyun 100 seviyeden sonra başlıyor öncesi için pek bir tavsiye veremem, mümkün olduğunca çabuk 100 seviye olmaya bak derim. :)

image-1.png
    iL 25

(GF üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği sürece aktif olarak oynamıyorum*)

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Arena falan yapmayın diyorlar videolarda explorerinin gelmesin diye yapayım mı sizce? müzayedede degeri fiyatına eşitse çekiyorum sadece :)

• Açıkçası yüksek seviyedeyim ve arena yapmıyorum çok fazla. İl 32 harici yağma çıkmıyor zaten, diğerlerinden gelen altın da giden item dayanıklılığını karşılamıyor. Düşük seviyelerde hızlı geçtiğin için sık sık item değişirsin tamirle de uğraşmazsın. Dolayısıyla arenada saldırabilirsin bence.

image-1.png
    iL 25

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Arenayı hızlı level atlamak için kullanabilirsin aslında. 5x serverdayız 85ten sonra da toplayabilirsin eğitimlerini. Ben 1 haftada 80 küsüre gelmiştim kasmaya başladıktan sonra şu an 92 oldum hafiften oturttum denebilir :D Ama emin adımlarla gelmek istiyorum dersen sırf zindancı ol eğitim kas biraz çıkanları sat eğitime bas sonradan halledersin.

• Her itemin birer dayanıklılık puanı var. Eğer eşyayı belli hammaddeler vererek tamir ederseniz(dayanıklılık+arındırma) bir üst rengin özelliklerini alıyor, ta ki saldırı aldıkça ve saldırı yaptıkça eşyanın dayanıklılığı bitene kadar. Düşük seviyelerde hızlı seviye atlanıp çok sık item değişileceği için dayanıklılığı dert etmeyin(Çalışma tezgahı). Bu arada hemen söyleyeyim dayanıklılık bitince eşya yok olmuyor :)

image-1.png
    iL 25

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Teşekkürler ben lever kasayım madem hızlıca, son bir sorum var birde hammaddeler markette herkes koymuş satılıyor mu bunlar direk yoksa elden çıkarıp 100 golda satmalı mıyım?

• Bazı hammaddeler çok değerli, bazıları çok değersiz. Genel olarak mor ve üstünü elinde tutabilirsin ilerisi için. Düşük renklerde arındırma için kullanılabilir. x5 serverda oynadığın için 100 er altın sana çok bir katkı sağlamaz. Hangilerinin işine yarayacağını öğrenene kadar hepsini hammadde deponda saklamanı öneririm.

image-1.png
    iL 25

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅