ΑΡΕΝΕΣ

• Καλησπέρα

Θέλω να ρωτήσω, γιατί να υπάρχει περιορισμός (μείον 10 έως συν 10) στα επίπεδα της επαρχιών αφού δεν υπάρχει αυτός, στο παιχνίδι μέσα.

Γιατί δηλαδή μες στο παιχνίδι, μπορεί ο 150 λεβελ να χτυπήσει ανεξέλεγκτα έναν 50 λεβελ?

Αφού δεν απαγορεύεται , γιατί δεν το "ανοίγει" και στην επαρχιών?

Αφού δεν το αφήνει στην επαρχιών, γιατί επιτρέπεται στην κανονική?

Edited once, last by gkkaktos ().

• Καλησπέρα,

Η αρένα επαρχιών μετράει με βάση την αξιολόγηση μάχης κ όχι με τα επίπεδα.

Είναι μηχανισμός του παιχνιδιού, δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι κ δεν μπορεί να αλλάξει.

10802olkt1.png

• να πουμε και γιατι επιτρεπει στην ιδια αρενα παιχτες που παιζουν σε *5 σερβερ και τους νορμαλ *1 ταχυτητα?

ετσι καθε κακος παιχτης που φτανει να ειναι 40 λβλ πανω απο σενα στο 1/5 του χρονου που παιζεις εσυ και φτυνεις αιμα να ανεβεις 6 μηνες ενα λβλ

αυτα φιλε μ δυστυχως δεν μπορει να τα "φτιαξει" η ομαδα

δυστυχως εχουν να κανουν με αποφασεις μιας νεκρης εταιριας που δεν εχει σκοπο να ακουσει τα "θελω" των 30 παιχτων που μεινανε σε ενα παιχνιδι που αργοσβηνει

εχω καταληξει στο οτι αν θες δικαιο gameplay διαλεξε αλλο παιχνιδι

συγγνωμη αν σε απογοητευω

• Rasheed : ευτυχώς που έχουμε κι αυτούς και τους παίρνουμε κανένα χρυσό όταν τους βρούμε!!

Whitedrum : μπορείτε να μου εξηγήσετε τι σημαίνει "αξιολόγηση μάχης" ??

EDIT: Και στο κάτω κάτω, αν υπάρχει ένα σύστημα αξιολόγησης στην επιλογή των αντιπάλων, ΩΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ, γιατί δεν εφαρμόζεται αυτός και στις κανονικές αρένες??

Γιατί ένας που με περνάει 60 λέβελ μπορεί να με χτυπήσει στην κανονική μου αρένα? Εκεί δεν ισχύει ο μηχανισμός??

Edited once, last by gkkaktos ().

• Καλημέρα,

χωρίς να είμαι η αρμόδια για να γνωρίζω πως είναι ρυθμισμένο.. πιστεύω είναι βάση των στατιστικών των παικτών, την δυναμική του καθενός.

Φαντάσου ένα μεγάλο επίπεδο να βαράει πολύ μικρότερα επίπεδα που έχουν ξεκινήσει το παιχνίδι.. θα είχαν σταματήσει εξαρχής κ είναι λογικό.

Στις κανονικές αρένες δίνει το όριο των 5 επιθέσεων.

Επίσης υπάρχει η επιλογή, όποιος δεν θέλει να συμμετέχει μπορεί να απενεργοποιήσει την κατάσταση συμμετοχής στην Αρ. Κοσμοσυρροής σε παθητική κ έτσι δεν θα μπορεί να αγωνιστεί στην Αρένα Επαρχιών.

10802olkt1.png

• Καλημέρα, ευχαριστώ!! :)

Το ίδιο λέμε, χαχα

Δεν είναι το θέμα μου η επαρχιών, αλλά η κανονική!! Γιατί εκεί αυτοαναιρείται το παιχνί??

Αν για παράδειγμα

ένας 150 λβλ χτυπήσει έναν 80 λβλ, αυτό ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ βάση των στατιστικών των παικτών κ τη δυναμική του καθενός και φυσικά αν το κάνει και (έως) ΠΈΝΤΕ ΦΟΡΈΣ κάθε μέρα (!!!!) είναι επίσης λόγος να σταματήσει και ο 80 λβλ το παιχνίδι χαχα)

Παλιότερα υπήρχε ένας περιορισμός από -10 έως +10 (στην κανονική αρένα) ως κανόνας παιχνιδιού (κι όχι ως αυτόματος μηχανισμός)

:)