Čaute,
vrátil som sa po dlhej dobe (2 rokoch) do hry, a prirodzene nikto z mojho spolku už aktívne nehrá. Cvičisko máme na 20tke, takže to nie je problém, ale moja otázka je ako často býva karneval. Keďže nemám s kým baliť zlato a môžem ho ukladať len do šperkov, mám limitované koľko goldov sa dá odložiť. Mám odkladať goldy na karneval a čakať na 20% zľavu na tréning alebo kašlať na to a trénovať vždy keď budem mať dosť zlata na +1 stat? Je mi jasné, že v aréne bez červených vecí aj tak šancu moc mať nebudem, skôr mi ide o to či mi stačí normálne postupne trénovať staty aby som neskôr dal Britániu.
Momentálne som lvl 104 (link v podpise)
Vďaka za rady