• Zdravim. Existuji jeste nejaka pravidla VOP jako v roce 2010 kdyz jsem hral nebo ne ? Mluvim o tom, ze hrac utoci na o 50lvl mensiho hrace nekolikrat denne a i po nahlaseni se nic nedeje, tak nevim jestli se to muze a clovek pak muze ze sebe delat takoveho troubu aniz by porusil pravidla nebo to opravdu proti pravidlum je.


    Dale me zajima dotace. Narazil jsem na par novejsich serverech na hrace treba level 20 co maji staty pomalu ja 80 a co si pamatuji z dob co jsem hral asi v roce 2010-2015, tak by musel obchodovat tak 2 roky a ne to zvladnout za 2 mesice. Slysel jsem neco o tom, ze pokud nejsem s nekym na stejne IP, tak mu muzu dat i milion a pravidla neporusim. To je trochu blbost ne ?


    Vykradnuti skladu a takove veci uz se taky neresi nebo pripadne komu to hlasit ? Co se stalo se hrou radeji nebudu komentovat jen me zajimalo tema pravidel.


    Dekuji

  • Pravidla hry by som hladal co ja viem asi v teme pravidla hry:

    ? Pravidlá hry

    Ale zistis tam iba to ze arena nema ziadne pravidla, respektive pravidla ktore platili v arene boli zrusene.


    Ano presne tak. Dotacia sa pocita iba medzi multiuctami a uctami hrajucimi z rovnakej IP adresy. V inaksom pripade sa nejedna o porusenie pravidiel hry.

    Spolkovy sklad to iste ako arena, pravidla v nom boli zrusene.


    Prevadzkovatel hry GameForge si praje mat jednotne pravidla hry vo vsetkych krajinach bez moznosti drobnych dodatkov od hernych timov.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Děkuji Zeku. Takže když na mě útočí level, který je třeba o 30 levelů vyšší 5x denně, tak pravidla neporušuje ? Jsem myslel, že dole jak je napsané o pravidlech VOP, tak to znamená, že jsou ty co byly tehdy jako to, že můžeš útočit maximálně a o vypočítané množství levelů třeba 40level, tak maximálně na 36 level. Díky

  • Skratka VOP znamena vseobecne obchodne podmienky, nachadza sa tam uplne nieco ine ako pravidla hry, tie vzdy boli v teme pravidla hry. Takze VOP by som uz nespominal.

    Ano presne tak, ak pisem ze v arene boli pravidla zrusene tak sa v arene nedaju porusit ziadne pravidla.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Ja len doplnim, ze vynimkou je pouzitie automatizacie na utoky v arenach, ale to sa tyka ineho bodu VOP a nijak nesuvisi s rozdielom urovni.


    Boco

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty

  • Dobrý deň

    Dnes dostal jeden hráč ban za to, že dal zlato nižšiemu levelu. Presnejšie ma napísané "prelievanie zlata s účtom s menšou úrovňou" pokiaľ viem tak to v pravidlách nikde není napísané, že je to zakázané.

  • Účet bol zablokovaný na dobu potrebnú na preskúmanie priestupku.


    Áno, v nových pravidlách sa nič nehovorí o "prelievaní zlata". Ale nie je to trošku nemorálne, ak hráč získa výhodu a nič pre to nemusel urobiť? Takéto dotované účty potom ničia hru ostatným a to je na zamyslenie. Na záver by som len dodal, že herný tím tu je práve na to, aby tieto pofidérne obchody kontroloval.

    "Vivamus, moriendum est."

  • V tom prípade to treba pridať do pravidiel, pretože je to nevedome spravené.


    A pokiaľ viem tréningom nezíska žiadnu výhodu, pretože sa mu objavia vyššie úrovne v provincii.

    Teraz chlap ma zapnutý kostým z podsvetia takže príde o kostým + ešte ak mu prepadnú balíky tak aj o zlato.

  • Zek písal v druhej správe že to není zakázané a správa je rok stará. A od vtedy neboli pravidlá vôbec upravené. Keby bolo napísané zákaz darovania zlata tak by to nespravil.

    Už druhého hráča sme na serveri mali zabanovaneho priebehu mesiaca. V prvom prípade išlo za podozrenie o to že mal zapnuté automat. Ale bol event na body + na úlohy + mal zapnuté aj skrátenie na úlohy. A to ze spravil cez 6 mega cti za týždeň tak za to už musel mať automat.

  • Klud, nieje vsetko take jednostranne, nieje vsetko take ako sa zda. Obe ucty mali ban asi 20 minut, po tu dobu kolega skumal IP adresy uctov pretoze sa zdalo ze by sa mohlo jednat o multiucty. Ucet urovne 16 dostal darom 1 milion zlata, hned ich dal do treningov a preto mal zaklady 100. Netrvalo dlho kym si to niekto vsimol a samozrejme to hned nahlasil. Doslo k predbeznemu zablokovaniu uctov aby na servery nedoslo k este vacsej skode. Zial ukazalo sa ze ucty nemaju skolocnu IP adresu a teda neporusili ziadne pravidlo hry a teda boli hned pustene do hry.


    Tvrdit ze ked ma uroven 16 zaklad treningov 100 nema ziadnu vyhodu v hre je uplne mimo reality, aj metrix by sa po napisani tohto zrutil a ani restartovanie by mu nepomohlo.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Čo sa týka výhod, jedinú výhodu ma na výprave teda žiadne v aréne výhody nemá pretože nevidí úroveň 16 ale vidí napr 35-40.

    Ďalšia vec keď ja som tiež daroval zlato tak prečo som nedostal aj ja ban? Za mňa je to osobné medzi jammz a Winston pretože Winston ho dáva v aréne.

  • Takže chceš tvrdiť, že tým, že má vyššie tréningy sa mu vlastne pohoršilo, pretože mu v aréne na základe vysokých tréningov hra dá lepších oponentov?


    A aby som dal veci na správnu rovinu, to že niekto dostane ban za niečo, je len preto, že niekto danú vec nahlási alebo si ju niekto z tímu všimne. Snažím sa veci riešiť tak, aby tu bol poriadok, aj keď každý je omylný, áno stala sa chyba, to priznávam, ale všetky úkony boli potrebné na prešetrenie situácie, ako písal vyššie Zek.

    To, či to vidíš ako osobný spor medzi niekým, je rovnako aj len a len tvoj problém, nerobím rozdiely medzi nijakým hráčom na SK serveri, robím si len svoju robotu. A aby som tvoje nepravdivé tvrdenie uviedol na pravú mieru, tak nepotrebujem sa nikomu pomstiť, nemám prečo, je to len hra a zbytočne to moc prežívate.

    Odo mňa všetko, beriem túto tému ako uzavretú.


    PS. Ani jeden súboj v turme som neprehral

    "Vivamus, moriendum est."

  • Áno pohoršilo v aréne, pretože síce má tréning ale nemá dmg ani brnenie.


    Keď je daná vec v prešetreni tak sa nedáva ban za to že dal zlato slabšiemu ale dá sa ban za podozrenie za Multi účet.


    Tak my veľmi prežívame hru? Samozrejme že prežívame keď trávime na nej každý deň a investovali sme do nej kopec času a aj nejaké tie peniaze a keď niekto dá neprávom ban za niečo tak asi každého to naštve.


    Radšej by ste sa mohli venovať vývoju hry ako banovaniu za darovanie zlata nižšiemu levelu pretože tam ste prišli o dosť hráčov. XY rokov neprišlo nič nové, čo chvíľa dosiahnem maximum dostupných výprav a co potom? Po úrovni 200 niet cesty nikam.


    Ďalšia vec neraz sa písalo že aby sa spojili servery a kde to vkuse skončí? Nikde však čo tvoj server sa spojil neriešime ďalej. Byť na tvojom mieste každý deň vypisujem vývojárom aby konečne spojili server pretože to tu "zomiera".


    Ešte jedna vec

    Ako odškodnite Winstona za to že ste ho pripravili o 3 hodiny kostýmu?

    To že ste ho zabanovali na 20 minút je síce super ze tak málo ale on nemal skade vedieť že sa môže prihlásiť ked mal písané na 24 hodín

  • V prvom rade sa nauc pouzivat funkciu edit ak chces nieco dopisat. Za 2 prispevky po sebe je ban na fore, uz druhy krat som ti prispevky spajal, nabuduce uz fakt ten ban dam. Aspon vidno ako mas nastudovane pravidla hry a fora, pritom tu najhlasnejsie places a ani sa ta to netyka.


    Za druhe pises same nezmysli. Algoritmus v arene nieje dokonaly, nekecaj ze teraz tam bude mat protivnikov iba urovne 35+, to ani zdaleka. Bude tam mat urovne jemu podobne ktore nemaju sancu proti nemu. Tak isto zalare a vypravy, moze ist kludne robit vyssie urovne a mat aj vacsie odmeny. Normalne ho este polutujme ako trpy chudacik...

    Nemas ani ponatia ake su postupy herneho timu tak sa na to ani nevyjadruj, len sa zhadzujes sam. A uz vobec nevrav ako si mame robit nasu pracu.


    Zas a znova dookola opakovana vec. Pisat hernemu timu preco nespajame servery a preco neinovujeme hru. To je vec majitela hry GameForge, ich zamestnancov, vyvojarov a podobne. My sme herny tim, nasou pracou je dohlad nad dodrziavanim pravidiel a riesenie problemov. Nemame nic spolocne s nemeckym prevadzkovatelom ani s kupovanim rubinov ani nic podobne. To je mimo nas. Prevadzkovatelovi hry je jedno co si myslia hraci a tak isto aj co si mysli herny tim. Robia si po svojom aj tak co chcu. Povedzme si pravdu. Nemas ponatia aka je komunikacia medzi hernym timom a GF preto zase pisem, nevyjadruj sa k tomu co nepoznas a ocividne aj nechapes.

    Odskodnenie sa ta zase raz netyka, nieje to tvoja vec.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Ban za dva príspevky po sebe :-D ako keby spamujem fórum...

    Fórum mi bolo do teraz úplne ukradnuté precital som si eventy a koniec. Nepotreboval som sa vyjadrovať k žiadnemu príspevku. A keď som sa rozhodol vyjadriť k nezmyselnemu banu už je veľké halo. A pokiaľ viem tak sa môžem vyjadrovať k čomu chcem. Či dostanem ban?


    Ale áno je to tak objavujú sa vyššie úrovne. Keď tak pod na s19 dám ti zlato a môžeš si vyskúšať že mám pravdu.


    Vyššie úrovne môže robiť? Ako keď je úrovňou obmedzené každá výprava a žalar. To ze ma teraz rýchlejší postup to je len dobré.


    Zmienil som odškodnenie pretože by nič nedostal za to a na rýchlom serveri 3 hodiny kostýmu sú full body. Však čo ututlame nič sa nestalo. Ale keby ste boli na jeho mieste tiež by vás to nahnevalo že prídete o tretinu kostýmu bez toho aby ste porušili pravidlá.


    Viem že to tu viazne v komunikácii ale pokiaľ aj herný tím nezačne bombardovať tak sa nič nezmení. A myslím si že dosť veľký problém je to že na serveri je max 10 aktívnych ľudí. Takže bolo by fajn začať riešiť tento problém.




    A keď sa už bavíme o tréningu nízkych levelov, ako je možné že jammz ma v spolku úroveň 24 a tréning tam ma 200? Takže mi nevravte že sa také veci nedeju aj vo vašom spolku...

  • ,,To, ze niekto dostane ban za nieco, je len preto, ze niekto danu vec nahlasi," super argument.

    Takze pri najblizsom evente budem nahlasovat hracov, ktori budu mat cely den vysoku aktivitu. Jammz ich tym padom zablokuje, a ja ziskam brusny kotuc pre seba, jupiii.



    Neviem ci na serveri kde je 30 ludi by niekto niekoho nahlasoval. Viac pravdepodobne bude, ze ho GO Jammz sam preveril. Smutne je, ze pritom zablokoval aj 2 nevinnych hracov.

  • Nejlepší by bylo, to tu uzamknout a konzultovat blokace s majiteli účtů pouze přes herní podporu, tedy tak, jak to má správně být.


    Tohle dohadování je k ničemu.