Wyprawy KENT.

• Alkoninja

To chyba nawet nie jest boss wyprawy a zwykły mobek z obstawy...

Do zabicia jest, 20 prób i kiedyś się uda, ale weź na tym nabij wszystkie 4 bonusy... Bez bóstw III bym nie podchodził xD

Ja powoli dobijam 140 więc na poprawki Brytanii czekać, aczkolwiek mam nadzieję, że zanim dobiję 150 poziom to to ogarną bo w sumie od lutego przy tym grzebią... xD

Edited once, last by Zachwiany ().

• Tak to jest pierwszy nobek na liście,no i własnie sie na niego szykuje 3 lev mi brakuje.Pancerz wyglada niezle pierwszy na PL osiagnalem ponad 40k jeszcze obrazenia podciagne i można startować.:thumbup:

• Madadud

Pancerz to nie wszystko, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie patrząc w ranking... Praktycznie połowa ludzi powyżej 140 nie ma 30k, niektórzy to ledwo 20k przebili :d

Nie wiem czy na dobre konto trafiłem, aczkolwiek rezygnacja z całego bloku na rzecz pancerza też nie jest dobrym pomysłem. Taka opcja by się sprawdziła z mobami o dużym wb i stosunkowo małych obrażeniach/krycie. W przypadku, który mamy teraz, czyli ogrom obrażeń te ~100 czy nawet 200 punktów redukcji więcej nic nie daje bez bloku.

Rozumiem, że poszło w obrażenia, jest to też jakiś sposób na wygraną, no ale mi osobiście by się nie chciało bawić z jedzeniem co 2 walki xD

Swoją drogą zwoje z hadesu, pokroju Ursusa/Sebastiana, są do wytopienia? Tyle poziomów się bawię z resetowaniem zadań za klepsydry, wbijaniem do hadesu w stroju z łatwego i nic z roztopu jeszcze nie dostałem :x

• są do wytopienia, najlepiej jak jest event na drop zwoi

działa on też na roztapiarke, wiec zbierasz pare śmieciowych itemków np ursusa i trzymasz do eventu, wrzucasz 6 w roztapiarke i jest szansa na zwój :D

• Wytopienie czegokolwiek graniczy z cudem choc ostatnio wytopil mi sie Gracjusz ale jest malo przydatny.Na luckach daleko sie nie zajedzie im wyżej tym jest trudniej , pokombinuj sobie w toolsie niestety takiego zwoju jak lucek z krytykiem i blokiem nie ma.Pozatym robiac podziemia robie je na czysto przy znikomej utracie zycia bez pomocy butelek 100% i medyka( jedynie klon płata figla)Cassilvanus tez pada jak mucha i własnie o niego mi chodzilo zeby jak najmniej było przegranych.Na arenach jest roznie losowka a na nich najmniej mi zalezy

• Alkoninja

Z tych eventów miałem tyle, że po 20 nazbieranych i przetopionych itemkach wypadł mi zwój posępności... Ale nie z roztapiarki, a godzinę po zakończeniu eventu z mobka... xD

A itemy zbierałem od ostatniego takiego (przełom stycznia i lutego?) ale jakieś 2tygodnie temu odpuściłem i roztopiłem wszystko, bo mnie denerwowało przekładanie tego.

Madadud

Zawsze można próbować z luckami ziemi, 3 sztuki, do tego 2x Gracjusz/Sebastian z jakimś sufiksem pod kryta ewentualnie coś delikatności, starczy jeszcze miejsca na trochę panca, akurat ze statami to chyba nie byłby wielki problem wtedy, gdyby mi się udało wydropić te zwoje to pewnie bym się tym bardziej zainteresował, ale nie licząc kosy to od 15 poziomów nic nie wykułem na główną nowego...

Tools jest problematyczny, przydałaby się tam możliwość złożenia całego kompletu ekwipunku.

Wtedy można by było zobaczyć czy dana kombinacja przedmiotów pozwoli wymaksować staty/blok/kryta etc bez ręcznego liczenia tego.

Kiedyś miałem pomysł coś pokombinować przy tym ale zły Michalus nie chciał mi udostępnić wzorów na statystyki itemków! :<

A liczyć to samemu... :V

• Tools jest problematyczny, przydałaby się tam możliwość złożenia całego kompletu ekwipunku.

Wtedy można by było zobaczyć czy dana kombinacja przedmiotów pozwoli wymaksować staty/blok/kryta etc bez ręcznego liczenia tego.

Kiedyś miałem pomysł coś pokombinować przy tym ale zły Michalus nie chciał mi udostępnić wzorów na statystyki itemków! :<

A liczyć to samemu... :V

Nie płacz :P to jest na ten moment nr 3 lub 4 w kolejce (1-wrzucić dane dot innych języków, bo się kurzą, 2-przenieść kalkulatory ze starego forum, 3-naprawić co zepsuje przy 1 i 2, uczę się od najlepszych :D).

Koło połowy czerwca.

image.png

• Dobrze by zrobili zmniejszając czas roztopu lub ewentualnie użyć do tego młoty.... Teraz to jest jakaś masakra jak się czeka 3 dni na roztop czegoś.

Jak teraz kosztuje brązowy młot jakieś 25k ale no.. Jest bezużyteczny ;)

Ciekawe kiedy wkońcu wgrają ten update z przebudową brytani. Jest potrzebna skoro mobki są tam tak silne

Est Solarus Oth Mithas

• Michalus

Nie no i tak mi by się nie chciało :P

Chociaż powiem szczerze, że się wciągnąłem ostatnio w TSa :<

Aczkolwiek pewne rzeczy po prostu pchają się, aby je umieścić na poziomie gry zamiast na forum czy zewnętrznym serwisie.

Chociaż no niestety nie wszystko jest tak jak powinno być, bo ktoś okazał się pazerą! :<

• Jak im schodzi tyle czasu na przebalansowanie 3 przeciwników to zmiany w Kent pojawią się w przyszłym roku :(

Z roztapianiem faktycznie jest masakra... pomarańczowy szrot roztapia się 2 dni, a czerwona biżuteria ponad 100h :cursing:

Trzeba by skrócić roztapianiem przynajmniej o 50%, ale nie ma co liczyć na darmowe skracanie bo już pokazali przy ulepszaniu składników, że bez rubinów ani rusz

• Zawsze można próbować z luckami ziemi, 3 sztuki, do tego 2x Gracjusz/Sebastian z jakimś sufiksem pod kryta ewentualnie coś delikatności, starczy jeszcze miejsca na trochę panca, akurat ze statami to chyba nie byłby wielki problem

Do pewnego poziomu moze i tak z 3 luckami ziemi, z reszta mozna pokominowac jak sie ma oczywiscie z czym

• Gucio1526

Akurat jak dla mnie czasy roztopu są ok.

Weźcie pod uwagę, że kuźnia nie chodzi 24/7, a na wyższych poziomach raczej nikt nie kuje poza eventami (nawet u mnie na 5x), które jednak są tylko kilka razy w roku.

Te 2/3 miesiące przerwy to dość, aby nazbierać surowców na kolejne kucie. Nawet topiąc same pomarańczowe itemy zawsze na jakiegoś reda coś się znajdzie (ostatnio z pomki Accy'ego wypadło mi 5 czerwonych esencji).

W przeciwnym wypadku, gdyby skrócono czas roztopu, można by topić wszystko i serwery zalały by zwoje. U nas po eventach z grudnia/stycznia jedynymi wartościowymi zwojami były już tylko te z hadesu i może delikatności, lucków każdy miał po 10, antków i gaiusów to samo.

Można oczywiście doprowadzić do tego, by każdy miał składników i zwojów pod dostatkiem, ale co to da? Zabije już totalnie rynek i różnorodność w itemkach, bo na ten moment jeszcze ludzie muszą kombinować z kuciem (zwłaszcza przy hadesowych fixach), na 105 poziomie każdy latał dosłownie w tym samym ekwipunku, sufiksy zniszczenia, niebios, alleluja, deli, to ma być fajne? ^^

No i zostaje kwestia dropu, poza szczególnymi przedziałami levelowymi, gdzie itemów leci mnóstwo, na dobrą sprawę ciężko o jakiś ogromny nadmiar przedmiotów na przetop w lepszych kolorach - ja teraz topię nawet vergiliusy czerwone, czego nie robiłem wcześniej... xD

Fajnie, że roztop będzie trwał krócej, ale ludzie zaczną wtedy narzekać na brak dropu - kto by chciał topić purpury? xD

A taki Cilarrius jak da 5 pomek na cały strój z łatwego to jest święto, już nawet Kasjanin, który ma 18 poziomów mniej ode mnie, daje 5x tyle sensownego dropu.

To o co raczej bym walczył to nowe (sensowne!) zwoje jako konkurencję dla tych istniejących.

Czemu wszyscy 90-130 chodzą ubrani w luciusy? Bo nie ma nic czym by można było to zastąpić. To jest problem, elek wszystkim brakuje a reszty każdy ma nadmiar.

Jako odpowiedź dostaliśmy zwoje z hadesu, z których duża część wygląda, jakby autor był pod wpływem środków odurzających.

"Stwórzmy sufiks, który będzie miał spore obrażenia i... krytyczne uzdrawianie" xD

Rozumiem, że stosunek ilości marnych zwojów do tych dobrych musi być spory, aby ciężko było je zdobyć, aczkolwiek problem jest taki, że nie ma nic pomiędzy. Mamy teraz albo zwoje kozak, których używa każdy (jak chociażby lucek) albo jakieś totalnie bezużyteczne zapychacze. Nie mamy środków aby w jakikolwiek sposób kombinować z ekwipunkiem.

• Z roztapianiem faktycznie jest masakra... pomarańczowy szrot roztapia się 2 dni, a czerwona biżuteria ponad 100h :cursing:

Tu sie zgadzam,ale praktycznie nie ma co topic:( 2 razy pod rzad ze strojem I nie wypadł zaden olimp a jupki takie ze szkoda gadac accy,qunty i inny badziew tego typu.Dzisiaj tez nie lepiej zaledwie 1 jupek.

• Taaak. W dodatku od trzech tygodni topie purpurki (mam 88 lvl) i nie wypadł żaden zwój :D Z 10 pomarańczowych składników i to wszystko, a jak chce wykuć sobie jakąś broń Marcus Alleluja to nawet nie ma składników a Luciusów z dobrym sufixem nie opłaca się kuć bo nie ma szans na sukces...

Ale wracając do tematu. Ciekawe czy GF przetestował czy te mobki są do ubicia, coś mi się wydaje że ktoś zasnął na klawiaturze i stąd te cyfry ;)

Est Solarus Oth Mithas

• GF mysli ekonomicznie a nie pod graczy. W kazdych wyprawach jest mocniejszy nobek a po co? Jak uda ci sie w koncu za ktoryms tam razem go ubic to zaswita ci mysl:) reszta za ruble i po sprawie,przechodzimy do kolejnego..I tu byc moze sie przeliczyli,małe wpływy no to zrobimy przebalansowanie a wyskubiemy ruble gdzie indziej.Ot taka teoria spiskowa hehee:thumbup: