strój i pakt zwiększa szans na podstawowy drop, a zwoje/składniki/dodatki to dodatkowy drop więc nie działają
Rozmowy i pomysły dotyczące gry
-
- PL
- Dyskusje
- Fruity
-
-
Ciekawe było by wprowadzenie nagród za zdobyte osiągnięcia

-
ciekawa mnie takie ataki od grajkow ktozi ojejku nie lubia mojej osoby > https://zapodaj.net/1c2d772f89cc9.png.html
malo mnie bola takie ataki grajkow, ale to jest bug, gdy ktos ma gca, moze sobie atakowac dowolna ilosc razy dana osobe na arenie provinciarum, gf cos o tym wie? czy mi napisza ze gosciu trudny hades robil i tyle razy mnie wylosowal ?:D malo ludzi na szczescie zna ten ,,bug,, ale gdyby kazdy poznal jak to sie robi, to moja skromna osoba z 50+ atakow dzinnie miala by ich z 100+ takze , co teraz, prosze o rekompensate , gdyz iz poniewaz gracze uzywaja ,,bugu,, do atakowania mojej osoby, co za tym idzie DAWAC ELIKSIRY I NAPOJE do uszlachetniania ;] nie moja wina ze ktos madry znalazl bug gry?
ps, nie, nie atakowalem ja jego marnej osoby, tylko on moja, takze nie mogl mi oddawac atako z raportow, POWODZENIA w nic nie robieniu ;]
-
na provincarium nie ma ograniczen
-
Co ty typie w ogóle piszesz xD
To nie jest bug tylko na arenie provincarium nie ma limitu na ataki bo gdyby były to lvle 150+ po pół godziny z kostiumem z trudnego hadesu nie miałyby kogo atakować, swoją drogą jestem ciekaw jak dobiłeś taki lvl jaki masz jak takich rzeczy nie wiesz.
Więc jak ktoś leci na bocie 24/7 akurat jak kolega ze screena to nawet 30 ataków na dzień jest w stanie ci załadować, ale powyżej 5 i tak nic nie tracisz więc nie wiem o co ta afera.
-
Ale administracja może sprawdzić kto kupił.
-
faktycznie, nie patrzylem ze on moze bocic, bo mnie to nie interesuje kto boci dlaczego

masz racje, spojrzalem na jego ilosc walk (bez stroju dis patera3) i to jest magia

no nic flamasterek bez odbioru.
-
Panowie i Panie, jak usuwacie posty, to napiszcie chociaż za co bo nie mam pojęcia o co wam chodzi

Wspomniałem o sprzedaży botów i złocie(zapomniałem o tym, że można zakupić również czerwone składniki i zwoje) i teraz nie wiem czy administracja zamiata sprawę pod dywan czy to zwykły zbieg okoliczności...
-
nie wiesz o co chodzi, to chodzi o 10 euro gucio
ja ci moge wytlumaczyc dlaczego usuneli twoj tepy post, po 1 to jest zly dzial na takie informacje , po 2 wyzywales w nim moja osobe, jak chcesz mozemy na privku pogadac przy ,,kawce,, zobaczymy kto kogo bardziej zirytuje ty grajku ty
po 3 takie sprawy sie zalatwia na ircu nie na forum , takze pozdrowienia ,,!,, pszoleczko a po 4 napisz o co tobie chodzi pszczolko , balans brytani czy krotsze topienie ? bo watpie ze boli cie fakt ze ktos kreci marne pieniadze z tej gry
chodzi oczywiscie o twoj poscik pszczolko, moze to ty robisz ten miodek na tych sprawach ;xx -
Panowie i Panie, jak usuwacie posty, to napiszcie chociaż za co bo nie mam pojęcia o co wam chodzi

Wspomniałem o sprzedaży botów i złocie(zapomniałem o tym, że można zakupić również czerwone składniki i zwoje) i teraz nie wiem czy administracja zamiata sprawę pod dywan czy to zwykły zbieg okoliczności...
Za to że napisałeś o botach, mój też usunęli. Tutaj nie banują botów, zgłaszałem po kilkanaście razy kilku innych graczy i wysyłałem nawet niezbite dowody i olali sprawę.

-
hipokryci, jawnie pozwalaja oszukiwac a na forum juz nie mozna napisac? myjemy raczki? po co w ogole ten support jest? rownie dobrze mozna go zlikwidowac jak rowniez caly smieszny regulamin, bo mozna WSZYSTKO.
-
Panowie i Panie, jak usuwacie posty, to napiszcie chociaż za co bo nie mam pojęcia o co wam chodzi

Wspomniałem o sprzedaży botów i złocie(zapomniałem o tym, że można zakupić również czerwone składniki i zwoje) i teraz nie wiem czy administracja zamiata sprawę pod dywan czy to zwykły zbieg okoliczności...
Za to że napisałeś o botach, mój też usunęli. Tutaj nie banują botów, zgłaszałem po kilkanaście razy kilku innych graczy i wysyłałem nawet niezbite dowody i olali sprawę.

ciekawe jakie dowody im dales? znajac zycie wyplakales sie w tickecie, zadnego screna nie dales na dowod
a 1 screnem komus bota nie udowodnisz,skoro mowisz o dowodach, rob screny sekwencji, tego gf by nie mogl podwarzyc ;] -
to akurat moga bez problemu wylapywac
a co z kwestia sprzedazy golda gucio czy botow?:)w sumie logi mogliby sprawdzic jesli sami by zrobili przelew ;v
-
Jest możliwość aby ktoś z Administracji napisał do GF z prośbą aby dodali możliwość usunięcia wszystkich wiadomości na raz ze wszystkich stron???
Obecnie chcąc skasować wiadomości trzeba na każdej stronie osobno wybrać opcję " wszystkie wiadomości" oraz "skasuj"
Skoro jest opcja "wszystkie wiadomości" to czemu nie kasuje mi np wszystkich z 13 stron... tylko z tej na której jestem w danej chwili...;/
-
Kolejny przykład bezużyteczności polskiej administracji, dałem im dowody na łamanie OWK, a im się nawet nie chciało zbanować gości. Lepiej skasować posty i zamieść sprawę pod dywan...
*snip*
*snip*
*snip*
//Edit by Nightmare: Nicki usunięte. Czytamy i przestrzegamy Zasad Forum, w przeciwnym wypadku kolejny post w podobnym stylu zostanie nagrodzony punktami karnymi. Pozdrawiam.
Quote3. Pisanie na Forum
W czasie pisania na forum, prosimy upewnić się czy piszesz w odpowiednim dziale. Tytuł powinien opisywać/nawiązywać do tematu poruszanego w poście.
Przed stworzeniem bądź odpowiedzią w temacie prosimy pamiętać o:
• nie raportowaniu exploitów bądź innych użytkowników bezpośrednio na Forum. W razie raportowania błędu, prosimy najpierw wysłać zgłoszenie do naszego Supportu Gry. (...)
• zabronione jest publikowanie tematów i postów na temat phishingu, sprzedaży kont bądź złota, cheatów, rozpowszechniania wirusów bądź innych złośliwych programów. -
sadzac po powyzszym poscie mozna sprzedawac na allegro co sie zywnie podoba bez zadnych konsekwencji. co najwyzej kare mozna dostac na forum za napisanie prawdy
-
W końcu ktoś się zainteresował i przynajmniej napisał wiadomość choć nie wiem co jest złego w podawaniu nicków na forum...
RHCP19
Flamasterek
Te nicki też zostaną usunięte z posta??
-
-
Jak sprzedają tylko swój czas, to konta można zbanować bo nie są im potrzebne do sprzedawania "czasu"
Już to widzę, jak osoba sprzedająca marihuanę tłumaczy się w sądzie, że sprzedawała czas poświęcony na uprawę, a nie narkotyki


-
Hah, Gucio, aż beczkę złapałem.

Boski tekst.

Niestety luki prawne są wszędzie i skoro GF daje się tak obejść to sami tracą i tyle. Nic nie poradzisz na to Gucio.

