Rozmowy i pomysły dotyczące gry

• heh.. co miesiąc Święto Kostiumowe ostatnimi czasy. To się nie powinno już nazywać Święto Kostiumowe tylko Miesięcznica Kostiumowa. Święta są dwa razy w roku a nie co miesiąc :]

Ten, który walczy z potworami, winien uważac, by samemu nie stać się jednym z nich...

kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie...

Friedrich Nietzsche

Moja skromna postać

• heh.. co miesiąc Święto Kostiumowe ostatnimi czasy. To się nie powinno już nazywać Święto Kostiumowe tylko Miesięcznica Kostiumowa. Święta są dwa razy w roku a nie co miesiąc :]

Czyli, ze za dużo? Sugerujesz, iż powinnam poprosić/przekazać aby Święto Kostiumowe było 2 razy do roku? :P

nmsb.jpg

Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

• Nightmare

Jak możesz to poproś o rebalans Brytanii bo nawet 170lvl nie są wstanie przejść Kent...:/

I oczywiście czekamy na lochy w Brytanii bo na ten moment nie możemy w pełni wykorzystać bonusów z centuriona

Odnośnie eventów, to podoba mi się cykliczność microeventów, choć brakuje mi tu comiesięcznego eventu na zadania X(

Czyli, ze za dużo? Sugerujesz, iż powinnam poprosić/przekazać aby Święto Kostiumowe było 2 razy do roku? :P

Wydaje mi się, że jak święto to święto. Coś co jest co miesiąc to nie jest święto :P

PS. mi to nie przeszkadza, że jest co miesiąc

Ten, który walczy z potworami, winien uważac, by samemu nie stać się jednym z nich...

kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie...

Friedrich Nietzsche

Moja skromna postać

• Tak sobie myślę, że robią festiwal raz w miesiącu ze względu na speed serwery bo kiedyś festiwal był co pól roku i normalne serwery nie narzekały tylko zbierały kasę

Jak dla mnie to festiwal może być tak często jak update w grze :evil:

Jak możesz to poproś o rebalans Brytanii bo nawet 170lvl nie są wstanie przejść Kent...:/

Załóżcie proszę ładny temat gdzie umieścicie informacje na temat tego, który NPC, lokalizacja i screenshoty pokazujące raporty walk, screeny na których widać Wasze statystyki, buffy/bonusy jakie macie, staty przeciwnika etc, link do Waszej postaci w grze. Nie, jeden raport nie wystarczy, potrzeba wielu... te nerfy, które poszły dla 3 NPCow w Brytanii to nie efekt postów: "nerf Britannia" ale dzięki graczom, którzy dostarczyli odpowiednie info, wiem bo część (część czyli te z "moich" społeczności) tych informacji ja kopiowałam potem i słałam maile....

I oczywiście czekamy na lochy w Brytanii bo na ten moment nie możemy w pełni wykorzystać bonusów z centuriona

Ja tez czekam... i to prosiliśmy (my czyli community teams, nie tylko PL) już wielokrotnie...

Odnośnie eventów, to podoba mi się cykliczność microeventów, choć brakuje mi tu comiesięcznego eventu na zadania X(

Ciesze się, ze się podoba. Event na zadania... masz na myśli "-% na regenerację zadań" ?

nmsb.jpg

Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

• Elo mam pytanie odnośnie mikroeventu/hadesu/zwoi

Czyli tak posiadam wolny strój pierwszego hadesu.

Jak wiadomo zbliża się event na +20% na dodatki (wszystko chyba)

I teraz ubrać kostium pierwszego hadesu i iść do drugiego na zwoje czy iść do pierwszego ??

Chciałem sobie wydropac zwoje takie jak

Piekieł na 58lvl

Sebastian

Posępności

I co tam dobrego jeszcze dropi

bo wstyd by na 125 lvl jeszcze ich nie mieć xddd

Jakieś porady gdzie iść ?? Czy ubierać kostium hadesa??

Edited once, last by Krzepki ().

• Krzepki

Moim zdaniem jutrzejszy event jest na dodatki, które można dostać u Malefica(miech, kowadło, koniczyna)

Jakby było na wszystko, to by napisali "szansy na znalezienie przedmiotów do Kuźni"

Jak masz łatwy strój i wbijasz do pierwszego podziemia , to pamiętaj , aby Dis Patera ubić bez stroju bo inaczej nie dostaniesz kolejnego

• 10.11.2018

• +20% szansy na znalezienie dodatków kuźniczych

20.10. - 21.10.2018

• +10% szansy na znalezienie przedmiotów do Kuźni

06.10.2018
    • +10% szans na znalezienie składników i zwojów

Masz 3 opcje i ciężko pomylić :) Nr 1 na dodatki nr3 na zwoje a nr 2 na wszystko.

• Losowosć na arenie zmienic bo to zakrawa na kpine !! Wynki walk z cienkimi bolkami coraz czesciej wygladaja na kpine

• jak mozna narzekac na to ze daja za czesto swieto, wy na prawde nie macie czego pisac na tym forum? tym bardziej ze to jest robione pod serwery ,,szybkie,, bilans brytani by sie przydal, skoro sa takie problemy poza kasjaninem, i fakt te loszki juz dlugo sa robione :)

Co do pierwszego się zgodzę, już nie macie na co narzekać na prawdę :)

Co do Brytanii to był balans Cillariusa i wydaje mi się że jest teraz względnie prostszy do bicia(vide: nie pożera takich ilości hp na walkę jak wcześniej). Nodons i Cassi też jakoś przesadnie mocni nie są, trzeba się liczyć z tym że na tym poziomie należy już się zbroić w podziemne łaszki bo na samych luckach ziemii daleko się nie zajedzie.

Nie zmienia to faktu że Taximagulus i jego obstawa w Kent osłabienia potrzebuje :)

• Arena jest po prostu do *snip* w tej grze i to tak lekko mówiąc. To co się teraz dzieje to jest kpina, żadna statystyka się nie liczy jak masz 50% blok to już możesz wygrać z każdym kto jest 10x silniejszy od Ciebie bo nic innego nie jest brane pod uwagę, ja przegrywam z ludzi którzy mają ponad 600wb mniej ode mnie, ostatnio przegrałem z gościem który miał 5 chary 5 inteligencji i 5 siły i miał tylko wb i zręczność wytrenowaną a i tak miałem więcej od niego, a i tak przegrałem.

Już było 100 razy lepiej jak liczyła się chara w pierwszej kolejności a potem wszystko inne....

/edit by Nightmare: Proszę uważniej dobierać słownictwo.

• Na arenie idzie przegrać z gościem o 20-30 lvl słabszym bo RNG jest gdzieś na poziomie 25%. Po prostu nie zwracajcie uwagi na wyniki bo szkoda się denerwować

Nawet nie ma co czekać na jakiś fajerwerki w tej grze. Od 6 miesięcy nie było aktualizacji wnoszącej coś do gry. W tym roku mieli dodać ulepszanie przedmiotu do pomarańczy u Magusa, niewiele czasu zostało do końca roku

• po 1, mam lucki posepnosci, piekla link do postaci w sygnaturce przyjacielu ,oczywiscie balans brytani pewnie pomogl, ja widze teraz problem,a nie z przed balansu:) koske, moge na lepsza zmienic ale to nic nie da, na cilariusa sa potrzebne pakty :) nie ma to tamto, bez paktow mozna mu piety lizac(przesadzam ale losowosc tej gry wykancza ),a co do wypowiedzi gucia , bardzo dobrze powiedziane, w tym roku ma byc zrobiona jeszcze poprawa aren, tak samo jak lochy w brytani o ile mnie pamiec nie myli :) czy zdaza, nie sadze ! :) tak obiecywali ;]

• Pierwszy raz słyszę o poprawieniu aren

Zostały im 3 rzeczy do zrobienia. Nie wiem jaki mają problem ze zwiększeniem jakości u Magusa bo to przecież w jeden dzień idzie ogarnąć...(chyba, że magazyn generuje im zyski i mają to w tyłku)

Pamiętam jak z 10 lat temu obiecywali wyprawy grupowe w gildii, to by chociaż wymuszało współprace miedzy ludźmi w gildii bo teraz w gildiach nic sie nie dzieje ;(

• po 1, mam lucki posepnosci, piekla link do postaci w sygnaturce przyjacielu ,oczywiscie balans brytani pewnie pomogl, ja widze teraz problem,a nie z przed balansu:) koske, moge na lepsza zmienic ale to nic nie da, na cilariusa sa potrzebne pakty :)

No chyba sobie żartujesz jeśli rozpatrujesz jakąkolwiek wartość konta bez paktów :D

Bez wb/zr nie ma niestety podjazdu(przynajmniej ja z paktami kładę Cassiego za każdym razem, bez paktów odbija się co 4-5 wypraw...)