Rozmowy i pomysły dotyczące gry

  • Niedługo będzie event wakacyjny a potem Święto Kostiumowe. Czy zmiana z jednego na drugie będzie o północy naszego czasu czy angielskiego?

  • Niedługo będzie event wakacyjny a potem Święto Kostiumowe. Czy zmiana z jednego na drugie będzie o północy naszego czasu czy angielskiego?

    Eventy są aktywne wg czasu serwera.

    nmsb.jpg



    Community Manager of Gladiatus [BA] [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

  • Czyli o 1 w nocy naszego czasu?

    Polecam obejrzeć "W 80 dni dookoła Świata" lub małe doszkolenie z Geografii ^^ Brytyjczycy mają 1h do tyłu a nie do przodu :P

    kochana, skoro w UK mają godzinę do tyłu to event, który zaczyna się o 00:00 u nas będzie o godzinie 1:00. po co na sile komuś dogryzać i się błaźnić przy tym

  • a ja bym to tak zrobił by nie bic się na arenach na serwerach tylko zerowac ENG

    Grzeq16 jak Cie połaczono ?


    mnie bija 120 lvki super fajno bo mam 100 lv po to sie bylo trenowac i kuć by mnie bili eq ?



    pokażmy im hahahaha

    szydera full opor

    :evil:

  • @nighmare

    kurde masz wpływ na GF? jesteś osoba GA SGO i wogle czy ich aż tak *ciach* ?

    nie obraż się alle Bathekkkk byy się wstawil za byle graczami


    *ciach* wiecej niz mogliscie ---- znowu

    znowu dostane bana za to co kazdy chce napisac

    :evil:

  • Support już zostawcie bo to nie ich wina.

    Grą zarządza GF'GE, choć mocno przegina.

    Oburzonych mordek widzę tutaj wiele

    Otóż Wam doradzę Drodzy Przyjaciele.

    Są raptem 3 wyjścia - nie więcej, nie mniej.

    Wybrać można jedną - reszta będzie tłem


    Pierwsza prowadzi na manowce

    Olewasz gierkę i jest Ci dobrze.

    Wszystkie zmiany w gierce zbywasz, jeśli złości swej nie skrywasz

    Tu malkontenci znajdą schron.

    Zatruwasz innym to odejdź stąd!


    Druga droga to wyboje - chcesz coś więcej walcz o swoje!

    Swe pomysły prezentujesz, może GF'GE oczarujesz.

    Ciągle pragniesz tutaj zmiany ale jesteś...trollowany

    Wpływu na grę w sumie nie masz ale głos non stop zabierasz

    Niemiec w długich włosach działa - chociaż robi to co chce

    dajmy mu swobodnie działać może wnet zaskoczy Cię.


    Ostatnia droga to granie bez spin.

    Niewiele tu zmian, lecz dobrze Ci z tym

    Akceptujesz wszelkie zmiany - ingerencji w to nie mamy!

    szukasz funu, klikasz swoje - masz rozrywkę na poziomie


    to powstało ponad 2 lata temu ale teraz jakby mocniej aktualne :D:D:D

    juve - prowincja 55EN

  • Fuzja chyba namieszała botom w działaniu bo u Grzeq16 w twierdzy na s25 wszystkie boty od razu wypadły z tygodniówki i 2x wolniejszy przyrost honoru ma gildia xD

    musisz grzesiu nadrabiać weź klikaj teraz na wszystkie swoje kupione multi konta :D

    swoją droga śmiesznie będzie jak bociarze będą atakować 24/7cały serwer i własną gildię na provinciarum :)

    opadną wszystkie zasłony i kłamstwa wyjdą na jaw


    ogromny plus fuzji :)

  • Aa czyli dla ciebie wyznacznikiem że ktoś gra na bocie jest to że czasem sypie na arenie a nie to że klika 24/7 i kręci nierealne wyniki w tygodniówce jak przez 2 lata krejzolek czy inni oraz wyprawy eventowe co do sekundy całą dobę.

    Rzeczywiście mimo 40 lat jesteś taki odklejony jak o tobie piszą :D

    Made my day grzesiu bo nawet w twojej własnej gildii się z ciebie śmieją i wiedzą że bierzesz oszustów dla wyników+złoto z allegro i przerzucasz z kilku multikont :) z resztą sam wyliczałeś nie tak dawno temu na wg że są nierealne wynika jednego bota. Możesz kłamać dalej każdy wie jak jest :) Mówisz coś o przesłanianiu świata realnego a sam dla gierki jesteś w stanie oszukiwać xD

    Btw bot (program, maszyna) nie wychodzi na zewnątrz. Powinieneś to wiedzieć

    Nerio/kebabking

  • Skoro tak Ci to ciąży to czemu nie weźmiesz sprawy w swoje ręce i nie składasz podania do suportu żebyś sam mógł banować ?


    Ciągle wałkujesz ten sam temat ,a nawet nie masz jaj bo podszywasz się pod ludzi z mojej gildii :)

  • Pod kogo się podszywam? zwykły nick

    Sam mógłbyś przeciwdziałać bociarzom i nie brać ich do gildii bo nawet ty wiesz że support leży tylko musiałbyś być chociaż troche uczciwy :)

    ale nie dziwi mnie to bo na każdym nowym serwerze gildie pierwsze w rankingu są pełne botów a na s25, względnie spokojnym serwerze się trafiła taka twierdza xD

  • Macie po prostu ból tyłka że jesteście daleko za mami i na siłę próbujecie udowodnić swoje wymysły a nie widzicie co macie w gildii .

    Już tego że ktoś z poza naszej gildii gra na bocie nie widzicie ?

    Klapki na oczach ;)


    Ta rozmowa do niczego nie prowadzi a mi się nie chce znowu wysłuchiwać waszych żalów chcesz się wypłakać to zrób to w gildii ..

    Gorzkie żale przybywajcie :P


  • Ciesze się że przynajmniej nie ukrywasz i publicznie przyznajesz że masz bociarzy w gildii. Bez nich bylibyście kilka lat do tyłu :) A tak jesteście pierwsi w rankingu ale jakim kosztem? Zwykli oszuści. Napisz kto wg ciebie poza twierdzą gra na bocie, kto klika 24/7 wyprawy eventowe co równo 5 minut i areny i kręci niemożliwe wyniki :) o twoim kupowaniu golda na allegro i multikont z przerzucaniem złota nie wspomnę . Wielka ta twierdza rzeczywiście XD

    Co do bólu tyłka to po fuzji pewnych gildii twierdza zaczęłą bawić się w obraźliwe opisy i zmiany nicków i podszywanie się pod osoby z tamtych gildii. Wszystko jest na screenach a przecież sama twierdza jest przecież po łączeniu 3 gildii więc hipokryzja hard z waszej strony o inne fuzje. widać że dupka zapiekła :p

    Tak jak pisałem nie wszyscy w twojej gildii są zadowoleni z twojego zarządzania a wręcz przeciwnie i się sporo można dowiedzieć :)

    Pozdro szkoda tracić więcej czasu bo i tak nie rozumiesz co to zasady i uczciwość które akceptujesz będac w grze (regulamin gry) a jedyne co potrafisz odpowiedzieć to napisać analogicznie do mnie z tym że bez konkretów a wyssane z palca ogólnikowe bzdury :)

  • Szybkie pytanko. Kto posiada jakiekolwiek zwoje z poniższej listy? To zwoje z "*". Niedostępne w grze ale kiedyś były na starszych prowincjach, być może ktoś ma nauczony w kuźni.


    juve - prowincja 55EN

  • Witam

    Od kilku dni nie moge doładować rubinow w grze za złotówki tylko jest kurs euro i jest to mniej korzystne niż było wcześniej w naszej walucie...

    Ktoś wie o co chodzi i kiedy będzie wszystko normalnie działało?

    Mniej więcej od fuzji są te zmiany