Rozmowy i pomysły dotyczące gry

  • Nie spamujcie tematu o KENT jakimiś aktualizacjami do gry. Moderatorzy nie przysypiać :P


    Swoją drogą stawiam napój oświecenia, że teraz pora na zmiany w backendzie :D Ale na serio to poczekamy i zobaczymy co sprezentują (lub nie).

    juve - prowincja 55EN

  • coś nowego


    https://prnt.sc/srzsvw


    Coś ten system nie działa poprawnie....



    Przełączanie sie pomiędzy kontami i dostałem blokadę na wszystkie konta(pewnie blokada IP). Główne konto mam na osobnym emailu a przełączałem się pomiedzy "pustakami". Przez to g**o tracę 3h eventu i stroju ...

  • Samo przełączanie się pomiędzy ogromem kont nie jest problemem. To nawet fajnie funkcjonuje jak ktoś ma wszystkie konta pionki na jednym mailu.

    Prawdopodobnie nastąpiło zbyt wiele logowań z użyciem niewłaściwych danych. Stąd odcięcie czasowe.

    juve - prowincja 55EN

  • hades od 100+ :P Był taki jeden, który chwilę po wbiciu tego lvl'a nagle zniknął. Fajnie byłoby go zobaczyć znowu. Na pewno mój nick by skojarzył także wiem, że tylko nick masz identyczny jak ten gracz.

    juve - prowincja 55EN

  • kudlaty jak alegoria

    hades to jak orwelloskie 1984 :)


    hahaha

    dobrze ze mamy nasza gwiazdkę truskaweczkę ;0

    bo na pokazuje gdzie nasze szyki ghe ghe

    :evil:

  • Trzeba w końcu zastanowić się nad połączeniem serwerów. Coraz mniej ludzi gra. Rynek pusty. Słaba rywalizacja. Gra nie cieszy już tak jak kiedyś. Jest to poważny problem. Połączenie serwerów jest nieuniknione. Trzeba to zrobić jak najszybciej

    Pozdrawiam

  • 2019 na s35:

    - na pewno w lecie zrobią merge z s37.

    - nieeee, zrobią bardziej na jesień.

    2020: już nikt nie bawi się w prognozy :P


    Gdy się oczekuje, że coś zrobią to zwykle tego nie robią i jest rozczarowanie. Lepiej nie mieć nadziei to może kiedyś przyjdzie miłe zaskoczenie :P

    juve - prowincja 55EN

  • Dalszy brak lochów w Brytanii pokazuję, że lecą sobie w kulki. Powinni dodać jakiekolwiek, a potem poprawić parę razy pod feedbacku od graczy. No i ogólnie coś nowego powinni wprowadzić. Przykładowo w Ogame coś tam pozmieniali. Gladek raczej nie jest na szczycie ich priorytetów

  • Dalszy brak lochów w Brytanii pokazuję, że lecą sobie w kulki. Powinni dodać jakiekolwiek, a potem poprawić parę razy pod feedbacku od graczy. No i ogólnie coś nowego powinni wprowadzić. Przykładowo w Ogame coś tam pozmieniali. Gladek raczej nie jest na szczycie ich priorytetów

    Lochy lochami, wypraw poprawić nie potrafią xD

  • Dodać, lochy do lokacji, które ich w ogóle nie mają...
    Dodać, nowe zwoje dla wysokich poziomów, aby już losowość nie panowała że 130 klepnie 160...
    Usunąć, z lucków krytyka - wtedy było by bardzo pięknie, albo blok albo kryt antoniusa :D

    _Julius_Caesar_ - s37 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*] - Pozdrawiam całe TGH
    H@ndlarz - s13 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*]
    <3 Angerfist | Radical Redemption <3
    HARDCORE:!:

  • Dalszy brak lochów w Brytanii pokazuję, że lecą sobie w kulki. Powinni dodać jakiekolwiek, a potem poprawić parę razy pod feedbacku od graczy. No i ogólnie coś nowego powinni wprowadzić. Przykładowo w Ogame coś tam pozmieniali. Gladek raczej nie jest na szczycie ich priorytetów

    Lochy lochami, wypraw poprawić nie potrafią xD

    jak na zielono stoisz na 120 lv i w germanie wchodzisz to nie dziw sie ze baty leca :D


    mi sie odechciewa grac jak po 4-5 miechach wracam do gry a w brytanii lochow nie ma i na kostiumie z dropem leca buteli pomki :D

    ale spoko gf zaraz wymysli ze...nie chce mi sie i tak modki skasuja to [ciach]



    Proszę o stosowne wypowiedzi niełamiące przy okazji obowiązujących W. Korzystania i Zasad Forum..

    B.

    :evil: