Rozmowy i pomysły dotyczące gry

• Nie piszcie ludzie o takich rzeczach. :D Coś bardziej przyziemnego oni od 2 lat lochy dodają do Brytanii. :D A wy chcecie żeby całkiem nowy system zrobili. :D Śmiechawa. :D

• Dokładnie, nie prowadzą nowej mechaniki jak lochy zajmują im 2 lata( a wystarczy pozmieniać statystyki, dodać nowe zdjęcia i mamy lochy w Brytanii)

Należałoby prowadzić coś dla gildii bo teraz nie ma znaczenia w jakiej gildii znajduje się gracz bo każdy ma 20lvl pola

np

Misje grupowe

Orientuje się ktoś ile jestem w stanie otrzymać futra Cerbera(czerwone ofc) po przetopieniu Skriboniusza Sfinksa (oczywiście wykuty z 90% zniżką)??

BYmwC3z.png

• Pewnie nie tak dużo jak Ci się wydaje. :D zauważyłem te materiały są zaniżone przy roztapianiu, ostatnio topiłem przedmioty z misji z hadesu na jakiś tam potrzeba było ponad 23 piekielne i po roztopie dostałem tylko 1. :D Więc zrobiłem więcej testów i generalnie nic nie leci z tych przedmiotów. Z czerwonego lucka na którego potrzeba ~ 23 eliskiry (żeby wykuć) z roztopu leci jakoś 12-17 zależnie od farta.. więc teoretycznie 40-50% materiałów Ci się powinno zwrócić, a z hadesowi itemami to jest zagadka.. Powinieneś dostać ponad 15, na logikę ale jeżeli moje testy były prawidłowe to dostaniesz 15-20%

//Wulgarne wstawki nie są mile widziane na Forum.

//Bodzio1992

• Nie chce pisać ticketa bo czeka się kilka dni na odpowiedź. Bo coś mi tu nie gra z tymi składnikami z roztapiania. Wiadomo, że rękawice dają ok 20% składników a najwięcej jest z biżuterii.

Zapomniałem zrobić screeny z przetapiania i mam tylko 2;(

Przetapiałem Skriboniusz krótki sztylet Sfinksa

Podczas roztapiania itemów miałem 12-15szt futra Cerbera więc przy takich ilościach opłaca się rozmnażać składniki

8LhpGid.png

a tu trafił się taki rodzynek, na którym jestem 1 futro do przodu

vRdAYKK.png

Na wykucie itemu potrzebne są 4 piekielne i 4 futra więc przy roztapianiu powinniśmy dostawać podobne ilości

• Nightmare może zaproponuj głównej administracji żeby coś zrobili z Magus Hermeticus , ulepszanie na wieksze kolory bo raczej teraz go nikt nie używa i tylko chopek się marnuje nam :D

• King, używasiętego do 90 lvl xD A ulepszanie na pomki/ red? nie przesadzacie ?

Pewnie będzie to kosmicznie drogie i bardziej opłacalne będzie wykucie niż kilka prób ulepszenia u magusa.

No chyba że za pierwszym razem się komuś uda.

Gdzie tam, lucka piekła na 1% 100x damy xD ile razy to siadało na 30 lvl to głowa mała