Problem z kontem

• Witam serdecznie mam mały problem jakiś czas miałem przerwę od gladka jak wróciłem to platforma się złączyła i nie wiem czy coś źle kliknąłem czy co ale jak loguję się na konto na s25 to nie loguje mnie na moje konto ino robi automatycznie New postać! sprawdzałem czy na pewno konto jeszcze istnieje i istnieje a ja nie mogę na nie go wejść czy ma ktoś jakieś porady co zrobić itp abym mógł wrócić i kontynuować gre na nowo nie startując od nowa dzięki pozdrawiam

• Kiedyś logowało się za pomocą nicku+hasła do konta+poprzez wybór odpowiedniej prowincji. Aktualnie występuje coś takiego jak lobby. To taki jakby panel w którym po zalogowaniu masz dostęp do wszystkich kont powiązanych z danym mailem. Na początku zarejestruj nowe konto używając maila przypisanego do konta i wybór hasła (do lobby). Gdy już zarejestrujesz konto lobby i zalogujesz się na nie to konto w grze powinno pojawić się na liście.

Gdy nie wiesz jaki mail miałeś przypisany do konta w grze kliknij: "przypomnij adres e-mail". Tam podaj nick do konta (to możesz nawet z topki spisać). Następnie hasło do konta (to musisz pamiętać) a dalej wybór prowincji. Jeśli dane wypełnisz poprawnie to wyskoczy przypisany mail do konta (zapamiętaj lub spisz sobie gdzieś).

Jest też opcja, że konto/konta nie pojawią się od razu w lobby. Wtedy trzeba kliknąć na ten niebieski pasek i prawdopodobnie po potwierdzeniu e-maila wszystko już będzie w porządku.

juve - prowincja 35

• Dziękuje za pomoc niestety przypomnienie adresu e-mail jest zepsute wyskakuje ciągle błąd po za tym nie mam tego niebieskiego paska.Próbowałem się logować z innego e-maila ale nie pamiętam czy tam miałem ten pasek niebieski po czym wczoraj chciałem się ponownie tam zalogować mając twój poradnik to jakimś dziwnym trafem nie dało się, tak samo potem nie mogłem się zalogować na teraźniejsze konto bo ciągle wyskakiwało błędny E-mail lub hasło (Ciekawe jakim cudem go zmieniłem jeśli działało poprawnie :)) Błędy to chyba mają oni z tym loginem i całym ich programem. Zarejestrowałem się na Support i napisałem im jaki mam problem nawet zrobiłem zdjęcie.Dzięki Pozdrawiam

//Odpowiedź udzielona,temat zamykam

//M3nthos