Maksimum eğitim indirimi için?

• Merhaba beyler, x1 serverda maksimum eğitim % kaç oluyor ? x2 serverda %70 e varan indirim oluyormus kostum etkinliğinde . Bu durum x1de de oluyor mu? Oluyorsa nasıl oluyor detaylı yazacak biri var mıdır?

• -%40 arazi eğitimi, -%20 mercurius veya bubona kostümü, -%20 altın tavşan veya balkabağı ile toplam %80 yapılabilir

ayrıca bazen kostüm şenliği geldiği gün eğitim indirimi etkinliği de geliyor böyle olduğunda %83 yapılabilir.

-%40 arazi eğitimi, -%20 oyun etkinliği, -%20 altın tavşan veya balkabağı, %3 neptün kostümü

• -%40 arazi eğitimi, -%20 mercurius veya bubona kostümü, -%20 altın tavşan veya balkabağı ile toplam %80 yapılabilir

ayrıca bazen kostüm şenliği geldiği gün eğitim indirimi etkinliği de geliyor böyle olduğunda %83 yapılabilir.

-%40 arazi eğitimi, -%20 oyun etkinliği, -%20 altın tavşan veya balkabağı, %3 neptün kostümü

Teşekkür ederim cevap için. Bu altın tavşan ve balkabagı olayı nedir peki? Kostum şenligi sırasında mı düşüyorlar? Yedigimiz an eğitim indirimi mi oluyor?

• şöyle ki her kostümün farklı oluyor. o ikisi dışında kartopu ve güneş runiği itemleri de var. bunları kostüm şenliğinden önce gelen etkinliklerde kullanabiliyorsunuz sadece. kullanıldığında karşılığı olan kostümün özelliklerinden rastgele birini(sizde açık olanlardan) 1 saat boyunca aktifleştiriyor

kartopu - satürn

altın tavşan - bubona

güneş runiği - ra

balkabağı - mercurius

yılda 4 kez kostüm şenliği oluyor ve her kostüm için 1 etkinlik oluyor. şenliklerden önce kostümlerin parçalarını tamamlamak için 2 hafta kadar süren bir keşif bölgesi açılıyor. buradaki rakiplere saldırarak hem kostüm parçasını hem de o kostümün iteminden biriktirebiliyorsun.

max eğitim indirimini yapmak için kostüm şenliği tam saat 00:00 olduğunda başlar eğer bir sorun olmazsa. bu yüzden 5-10 dk öncesinden eğer sadece eğitim basacaksan altın tavşan kullanıp 2 saat eğitim indirimi getirmeye çalışacaksın , eğitim ve item basacaksan balkabağı kullanıp 2 saat eğitim ve hammadde indirimini getirmeye çalışacaksın.

00:00 olduktan sonra mercurius kostümünü giyip arazi 20 seviye ise %80 eğitim indirimin olacak ve balkabağı kullandıysan %40 da hammadde indirimin olacak

• Hocam çok teşekkür ederim detaylı acıklaman için. Benim Bubona ve Mercurius un kostumlerinin hiç bir parçası yok, bu parçalar da kostum şenliginden önceki keşif yerinde mi düşecek acaba?