Forumda konumuz kapatılır.Discordda adaletsiz ban atılır.Arkadaşlar kim buranın yetkilisi

• Merhaba,

Açmış olduğunuz konuda yardımcı olmaya çalıştım ticket ID si istedim Cevap verilmeden kapatıldığını söylediniz.Bir ticket cevap verilmeden kapatılıyorsa cevabı verilmiştir.Bu yüzden gerekli açıklamayı yaptım ve konunuzu kapattım.

Sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.Lütfen konuyu uzatmayınız.Ticket sistemi üzerinden oyun takımı ile iletişime geçiniz.

Keyifli forumlar.

• Bazi insanlar eziklik duygusu içinde olmasalardi, karsiligi sadece sahte makam ve rutbe ugruna soyut tanrilar edinip onlara tapinip, kölelik etmezlerdi.

Güç denilen sey, zayif insanlarin kurdugu fantazma olmustur hep. Kendi benliklerini, kendi ezikliklerini gizlemek için zulüm eder, diger insanlari ezmeye çalisirlar. (Babasindan dayak yiyen çocugun, baska canlilara zarar vermeye kalkismasi gibi).

Adalet arayan varsa bilsin ki GameForge diyarinda böyle bir kavram yok.

Savaş tanrısı değil, Allah'ın kulu

• aman aga dilini keserler sakin

işine gelince cevap verip işine gelince mavi tik yapma sayın Nemesis :)))

discorddan banlama sebebinizi açıklayın

aga cevap veremeyeceğiniz işlemleri yapmayın :)

iPQc0P.gif

• Mesela ne uygun görülmemiş birine hakaret iftira ne yapmışım , kanıtları gösterin buyrun

Kanıt olmadığı için cevap gelmiyor sanırım :D

Forum kullanan arkadaşlara sesleniyorum , görüyorsunuz açıklama ve bir sebep yok , kanıt istiyorum oda yok :)

iPQc0P.gif