Zajączki

 • Uszanowanko


  Czy będzie można użyć zajączków podczas eventu letniego: "U brzegu Nilu" który odbędzie się w następnym miesiącu czy można ich użyć tylko podczas eventu wielkanocnego?


  Jeśli tak to czy zajączek aktywuje bonusy kostiumu wielkanocnego?


 • Użyjesz bez problemu. Najedź sobie na zajączka i poczytaj opis.


  Zajączek jest powiązany ze strojem Bubonasa. Na identycznej zasadzie działają śnieżki (strój Saturna), runy słońca (RA) czy dynie (strój Mercuriusa). Zajączek jak i pozostałe "events item" zapewniają losowe bonusy z konkretnych strojów ale tylko pod warunkiem, że posiadasz jakieś elementy tych strojów.

  Przykładowo jeśli masz 4/5 stroju Bubonasa to choć wrzucisz wszystkie zajączki to nie wylosujesz zniżki 20% na trening bo tej części stroju zwyczajnie Ci brakuje i bonusu nie dostaniesz.

  juve - prowincja 35

 • Zajączek jest powiązany ze strojem Bubonasa. Na identycznej zasadzie działają śnieżki (strój Saturna), runy słońca (RA) czy dynie (strój Mercuriusa). Zajączek jak i pozostałe "events item" zapewniają losowe bonusy z konkretnych strojów ale tylko pod warunkiem, że posiadasz jakieś elementy tych strojów.

  Przykładowo jeśli masz 4/5 stroju Bubonasa to choć wrzucisz wszystkie zajączki to nie wylosujesz zniżki 20% na trening bo tej części stroju zwyczajnie Ci brakuje i bonusu nie dostaniesz.

  To wszystko wiem. Chodzi mi bardziej o tą formułkę w opisie eventowych itemów - "Możliwe tylko podczas trwania któregoś z następujących eventów:...". Można ją dwojako interpretować. Gdyby było napisane "...podczas trwania następujących eventów:..." to jasno mówiłoby o tym, że zajączka można użyć podczas trwania wszystkich z wymienionych eventów. "Możliwe tylko podczas trwania KTÓREGOŚ z następujących eventów" jest trochę niejasne bo może świadczyć o tym, że zajączka można użyć tylko podczas trwania któregoś - na przykład konkretnie tego, który jest z zajączkiem powiązany - eventu, nie podczas wszystkich. Dodatkowo sam fakt powiązania zajączka z jednym konkretnym z wymienionych eventów też by na to wskazywał, że można go użyć jedynie podczas eventu z którym jest właśnie powiązany.


  Druga rzecz która na to wskazuje - Jeżeli itemów eventowych można byłoby używać podczas wszystkich wymienionych eventów to można byłoby użyć obu itemów eventowych które odpalają bonusy dwóch różnych kostiumów dających -20% treningu (zajączka + dynię), wstrzelić się w microevent -20% (taka sytuacja miała miejsce 14.04) i mając 20 lvl pola treningowego zyskać 100% zniżki na trening. Właściwie 103% bo zniżki te uzyskałoby się bez kostiumu eventowego.


  Dlatego moje pytanie brzmi: Czy zajączka można użyć tylko podczas powiązanego z nim - eventu wielkanocnego, czy można go używać podczas wszystkich wymienionych w opisie zajączka eventach.


  Ps. Chyba, że nie można łączyć itemów eventowych


 • ta aktualizacja wyjaśnia Twój problem.

  Można łączyć "events item". Jednocześnie możesz wrzucić dynie/zajączki/śnieżki i runy i każde zapewni bonus. Ale 20% zniżki na trening z zajączka i dynii to ten sam bonus. Traktowany jest jako identyczny i jeśli wejdzie Ci z dynii to ewentualny zajączek tylko przedłuży bonus

  juve - prowincja 35