• Sunt incepator si am o curiozitate!

    Cu cat sa vand uneltele de bronz si cele de argint pentru ca am primit oferte si mie frica sa nu primesc teapa!

    Multumesc frumos:/:S

  • depinde de server, de viteza lui, de activitate, de moment (daca exista vreun event in apropiere)


    De exemplu: pe serverul 4 (x1) preturile acceptabile la un moment dat, au fost de 300k respectiv 700k (exceptie facand ciocanul)

  • Sunt incepator si am o curiozitate!

    Cu cat sa vand uneltele de bronz si cele de argint pentru ca am primit oferte si mie frica sa nu primesc teapa!

    Multumesc frumos:/:S


    depinde de server, de viteza lui, de activitate, de moment (daca exista vreun event in apropiere)


    De exemplu: pe serverul 4 (x1) preturile acceptabile la un moment dat, au fost de 300k respectiv 700k (exceptie facand ciocanul)

    Viteza e de 5x si sunt pe provincie 32, daca le-as vinde 200k si 500k cred ca le as vinde nu?Multumesc frumos:/:S


    Sunt incepator si am o curiozitate!

    Cu cat sa vand uneltele de bronz si cele de argint pentru ca am primit oferte si mie frica sa nu primesc teapa!

    Multumesc frumos:/:S

  • Testeaza piata cu cate o unealta si vezi. Ulterior maresti sau scazi pretul daca se vinde sau nu. Sfat: cel mai bine se vand uneltele in preajma eventurilor cu sansa de forja sau in festivaluri. Succes!