• Nu sunt GO, dar nu-i bug.


    Ia și încearcă mai multe variante de a trece de clonă, încearcă cu sabia plus platosa jos, apoi sabia plus scutul jos și alte variante, și vezi ce merge pentru tine.

    Eu unul trec de ceva timp de clonă din prima dând jos sabia, platosa și mănușile.


    Ar mai putea fi o variantă, dar nu știu ce cont ai, nu știu ce iteme/antrenamente ai. Am pățit pe contul de pe s30, unde aveam iteme roz și doar sabia portocalie, și un inel roșu. A trebuit să aștept până am reușit să forjez niște iteme, și-am mai pus aproximativ 4k armură, și acum aș putea lua costumul destul de lejer, comparabil cu 10+ rubine necesare înainte de a forja, și la fel mă teroriza clona.

  • Mecanica jocului este doar apanajul Gameforge si nu depinde de verificarile pe care le-ar putea face un GO.


    Raspunsul lui Razvanxz este corect si destul de cuprinzator ca si solutie pentru aceasta problema.


    Printscreen-uri efectiv cu atacurile la clona erau mult mai utile.

  • Am incercat toate variantele si nu am reusit sa trec de clona. Ori pierdeam, ori era remiza. Am facut de nenumarate ori Under pana acum si nu am avut probleme. Acum daca pun arma, pierd. Sau daca dau fara arma imi da remiza, fara nici o lovitura

  • Dacă cu armă echipată pierzi, e pur și simplu random, la fel de bine ai putea și câștiga.


    Dacă vezi doar remize când ai sabia jos, este probabil fiindcă ai armura destul de mare, deci blochezi absolut tot și tu și clona, am avut și eu problema asta și m-a luminat un coleg.