S40 ANKA ittifakı

• Daha önceden de severek oynadığım ve şimdi tekrardan başladığım bu oyunda gördüğüm en iyi,en yardımsever en samimi klan.klan arkadaşlarıma öncelikle Kaldern olmak üzere teşekkür ediyorum hepimizi seviyorum iyi ki varsınız ♡

• Daha önceden de severek oynadığım ve şimdi tekrardan başladığım bu oyunda gördüğüm en iyi,en yardımsever en samimi klan.klan arkadaşlarıma öncelikle Kaldern olmak üzere teşekkür ediyorum hepimizi seviyorum iyi ki varsınız ♡

Yazdığın mesaj beni bir hayli mutlu etti Ufuk'um. Varol. Hep birlikte güzel bir ortam oluşturmaya devam :)

• Kendisine katılıyorum ittifakta olmasam da Kaldern 'in kendisine ve ittifak üyelerine teşekkür ediyorum böyle iyi insanlar oldukları için :D

Ayrıca Kaldern e tekrardan teşekkür ediyorum tanımasam da öz abim kadar sevdiğim düsürt kişiliği için

Bu gece şaşırmaya devam ediyorum. :) Sağol kardeşim benim. 2009'dan beri oynamadığım bu oyuna bu sene tekrardan başladım ve iyi ki başlamışım. Sizler gibi güzel insanlar edindim. Hepiniz sağolun, varolun. İyi ki sizleri tanımışım, aynı illerde oynamamamıza rağmen samimi bir bağ kurduk seninle :) Umarım her zaman böyle devam eder. :)

• Bende ufuk ve arthas hocama katılıyorum arthas hocamın adını bilmesemde onunla iyi bir arkadaşlık kurduğumuza eminim

Ve Kaldern abimde gerçekte tanımadığım ama oyundaki yardım severliği hoşgörüsü ve dürüstlüğü ile en sevdiğim abilerimden biri oldu Anka ittifakı ise oyuncularının yardımseverliği hoşgörüleri ile oyundaki en iyi ittifaklardan biri olduğunu belli etti bana bu ittifaka beni aldığı için Kaldern abi me çok teşekkür ediyorum

Hepinize iyi oyunlar ve forumlar

• Bende ufuk ve arthas hocama katılıyorum arthas hocamın adını bilmesemde onunla iyi bir arkadaşlık kurduğumuza eminim

Ve Kaldern abimde gerçekte tanımadığım ama oyundaki yardım severliği hoşgörüsü ve dürüstlüğü ile en sevdiğim abilerimden biri oldu Anka ittifakı ise oyuncularının yardımseverliği hoşgörüleri ile oyundaki en iyi ittifaklardan biri olduğunu belli etti bana bu ittifaka beni aldığı için Kaldern abi me çok teşekkür ediyorum

Hepinize iyi oyunlar ve forumlar

Hep birlikte büyümeye ve sıcak bir aile ortamı kurmaya devam :) Sizlerin varlığıyla güçleniyoruz biz. Varolun

ittifakta uçan anka kuşu kılıcımı kaptı kaçtı ittifak yetkilileri müdahele etti sağolsun <3

cehennemden getirirsen o kılıcı kapar tabi forumun üzerinde gezen anka kuşu ;)

• Merhaba,

Oyunu aktif olarak oynamadığım zaman diliminde tanıştığım güzel arkadaşlıklar kurduğum, aralarına dahil olup il40'da tekrar oynamaya başladığım güzel Anka ittifağı.

Oyuna tekrar başlamayı düşünen, Kaldern dediği gibi hali hazırda bir sunucuda oynayıp yeterli ilgi ve alakayı göremeyen yada tam anlamı ile eğlendiğini düşünmeyen tüm dostlarımızı aramıza bekleriz :)

Herkese yetecek kadar Anka tüyü mevcut, küllerinizden tekrar doğmak için bize katılın.

Arthedain