Rekordy Polski w lochach v2.6.2

• Tak, na 10 lvl piesek ;)

Równie dobrze możesz powiedzieć po co trening od wprowadzenia kuźni, przecież liczą się tylko obrażenia!

Na ten moment na 13 lvl mam lepszą broń z aukcji niż bym mógł czerwone kosy wykuć...

Est Solarus Oth Mithas

• Ten temat jest na tyle żałosny, że już nawet mnie nie bawi

z pewnoscia nie bardziej zalosny niz Ty i Twoje komentarze. ktos widocznie ma taki cel gry i co w tym zlego? dzieki takim jak on przynajmniej dodatki jest od kogo kupic.

p. s. graty :)

• A jaki to ma sens? Kupić sobie statystyki, przedmioty, gildię za złotówki... Żadnego osiągnięcia w tym nie widzę. Natomiast uczciwa osoba praktycznie nie ma szans na uzyskanie lepszego rezultatu.

dzieki takim jak on przynajmniej dodatki jest od kogo kupic.

Tym faktycznie można się pocieszyć

Powodzenia!

• Oh nie, zakazać GF'owi sprzedaży rubinów bo ktoś kto nie zapłaci nie ma szans być w topce :D

Gildie znalazłem bez powalających statystyk, później zacząłem przechodzić na handel do innej ale cały czas jestem w tej samej od początku ;)

Teraz bez dodatków nie zbudujesz dobrej postaci, czy to na 10 poziomie czy na 110 ;) Dodatki, kucie, składniki stały się tutaj podstawą. A to, że nie każdy ma cierpliwość przekucia setek przedmiotów żeby zdobyć najlepszy zwój w danym momencie to już inna sprawa.

Na poprzednim forum nikt nie psioczył a zasady były dokładnie te same, ba, temat jest kropka w kropkę skopiowany

Est Solarus Oth Mithas

• Grania na centku/paktach/itp. nie można równać z handlem dodatkami. Pierwsze tylko ułatwia zarobek, jednak zdobywać kasę nadal musisz sam. Drugie jest równoznaczne z kupowaniem złota za pieniądze. Serio nie widzisz różnicy? Każdy, komu nie szkoda paru stów na grę przeglądarkową z łatwością zbuduje identyczną postać jak Ty i dokona dokładnie tego samego. Nie przeszkadza mi sprawdzanie jak szybko jest możliwe pokonanie bossa, ale robienie z tego jakiejś konkurencji jest po prostu bez sensu. I ten temat wcale nie jest identyczny- w czasach, jak był on aktywny, to nie było jeszcze dodatków. Więc tam naprawdę trzeba było się natrudzić, by zostać "rekordzistą".

Baw się jak chcesz, przecież nie mogę zabronić Ci tego. Ja mam po prostu opinię na temat tego oraz mentalności jaką to sobą reprezentuje.

Miłego dnia

Powodzenia!

• I tu się mylisz :> Temat był już z tej ery. Dodatki też ułatwiają zarobek, o co chodzi? Musze grać z włączoną pieczęcią pretora żeby zdobywać najlepsze dostępne itemki na dany poziom bo inaczej nie da rady. Rekordy zawsze były czymś co zwykły użytkownik olewał bo szkoda na to czasu, pieniędzy i nerwów ;) Teraz praktycznie nie da się grać bez rubinów, gra poszła w złym kierunku.

Zobacz sobie screeny sprzed przeniesienia forum. Gracze na 30 poziomie z czerwonymi kosami na wszystkich najmach, już wtedy były dostępne kuźnie ;) Jak kończyłem grę była na 100% kuźnia a temat jeszcze nie powstał bo widniałem w starszej wersji rekordów - wtedy tylko dzięki handlowi i magusiowi ;)

Est Solarus Oth Mithas

• Temat jeszcze nie powstał? Ja mówię właśnie o tej "starszej wersji" chyba. Była kolejna? Oficjalna? Nie kojarzę, zresztą nie to jest najważniejsze.

Dodatki żadnego zarobku nie ułatwiają, to jest po prostu wymiana złotówek na walutę gry.

Teoretycznie da się grać bez rubinów (sam ich nigdy nie kupowałem, choć nie jestem raczej dobrym przykładem), wydając grosze można mieć centuriona, który już sporo pomaga. Dokładając trochę więcej można mieć pakty, które dają pewną przewagę nad innymi graczami. Jednak dopiero Magus/Malefica sprawiają, że ta gra jest strasznym P2W (ewentualnie "grinding"). Dlatego taka rywalizacja w dzisiejszym gladiatusie nie ma według mnie żadnego sensu. Jak się lubisz tak bawić, to proszę bardzo.

Już więcej nie będę pisał w Twoim temacie, i tak już moje wypowiedzi podchodzą pod spam (ciągle się powtarzam, dlatego też nie widzę w tym większego sensu)

Miłej nocy

Powodzenia!

• Ależ nikt Ci nie broni się pochwalić :D Przecież zobacz sobie w statystykach jaka ta postać była zaniedbana :) cud, że udało mi się kogoś pobić nią w rekordzie ;D

Est Solarus Oth Mithas