Czyli kupowales itemy za rubiny i sprzedawales za golda ktorego nastepnie inwestowales w staty, dobrze rozumiem?
Albo kupował złote - koniczynke/miech i kowadło które sprzedawał albo skorzystał z eventu na drop dodatków, uzbierał wystarczająco dużo srebrnych dodatków które opchnął