Нападение с 10 нива под твоето.

  • Здравейте, преди години помня, че атаките над играчи с 10 нива по-ниски от теб се наказваше с бан за 24 часа. В момента как седи въпросът с нападението на играчи с голяма разлика в нивата ?

  • Hey!


    That rule was deleted some years ago... that's allowed now. Therefore no sanction will be applied when fighting with higher or lower players.


    Greetings.

    cFFUkbX.png

    img_6ad32aba.gifyXnFT1C.gifimg_6ad32aba.gif

    ES AR MX BG IT FR GB US TW NL PL

  • Админа ,искаше да ти каже ,че вече тези правила не важат,изтрити са ,сега 150 ниво може да бие 1во и няма забрана или наказание за което:) дори хора от екипа го правят ,за свое повдигане на самочуствието!