Problem z zakończeniem podróży do Hadesu

 • Poszedłem do normalnego Hadesu i po upływie czasu podróży nie znalazłem się w nim. Zamiast tego wszystko działa tak jakbym był dalej w podróży (nie mogę wejść na czyjąś postać, robić wypraw, aren, a nawet pisać wiadomości gildii). Za każdym razem, gdy próbuję coś zrobić to wyskakuje mi pustelnik sugerujący podróż do innej krainy. Nawet po wybraniu którejś, nic się nie dzieje. Jeżeli dam u pustelnika podróż do hadesu to zabiera mi kasę, ale poza tym też nic się nie dzieje.

  Ktoś może mi z tym pomóc? Aktualnie nic nie mogę na koncie zrobić.


  Problemy techniczne, ktorych doswiadczyly niektore serwery zostaly naprawione. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 • Witaj


  Nasi programiści wiedza już o tym problemie i pracują nad naprawa. Dziękujemy za cierpliwość.

  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

 • Może ma to związek z tym. Ogólnie ta gra ma wiele błędów i występujących bugów, które sporadycznie się przytrafiają. Ogólnie całego gladka można opisać Twoimi słowami:

  zabiera mi kasę, ale poza tym też nic się nie dzieje.

  juve - prowincja 35

 • Z tego co wiem to taki problem występuje nie tylko w moim przypadku. Dzieje się tak chyba, jeżeli praca/modlitwa/podróż kończy się po 8;00, czyli ostatniej przerwy technicznej. Dlatego lepiej na razie tego nie robić.

 • Mam identycznie to samo. Nic nie można zrobić. Nikt w gildii nie może pisać na głównym. Jedynie można porozumieć się przez PW.

 • W tym miejscu profesjonalna firma wystosowałaby oświadczenie dla graczy. Wystąpił problem w związku z ... , usterkę zdiagnozowano i usunięto i w przyszłości nie wystąpią podobne problemy z tym związane. Mamy takie zapewnienie?


  //Problem z userkami jest taki że nie da ich się przewidzieć a tym samym obiecać na 100% ;)

  //D.

  juve - prowincja 35