Zdravím, chcem sa opýtať, prečo neviem na servery nikomu poslať správu? Čo si pamätám tak sa dalo.
Gladiatus som hral pred pár rokmi takže neviem či sa to zmenilo.
Ďakujem
//EDIT: Teraz som si všimol že nemám overený e-mail. Ale problém je ten že na email mi nič neprišlo a nikde nevidim aby mi bol znovu poslaný.