Gladiatus

 • Code
  1. Merhaba Türk ilinin Gladiatus hayranları, hepinizi selamlıyorum ve forumdaki her bir farklı ulusal eyaletten biraz desteğe ihtiyaç duyabilirim, Gladiatus uzun süredir uykuya dalmış ve sıkıcı olmuştur, birlikte oyun sağlayıcısına oyuncuların, oyundaki yenilemelerin, uzun olduğunu göstermek istiyoruz oyunda hiçbir şey olmuyor, güncelleme yok, yeni bir şey yok, Gladiatus ölmemeli! Hangi eyalette olursa olsun birbirine bağlı kalmalıyız. Ben ya da biz Alman Forumunda bir yazı açtık, oyunda güncellemeler yapmak istediğimiz gerçeğiyle ilgili, belki de oyun için yeni parşömenler, İngiltere'de yeni zindanlar ya da diğer önerileri yüklemek, bir çevirmen kullanmak, bizi desteklemek gibi yeni önerileriniz var. Alman Forumunda, her Gladiatus hayranının işi, oyun ölmeden önce birlikte hareket edelim ve önerilerimizi veya isteklerimizi paylaşalım.
  Code
  1. Hello Gladiatus fans of the Turkish province, I greet you all and may need some support from each different national province in the forum, Gladiatus has long fallen asleep and has become boring, together we want to show the game provider that we players, renewals in the game, is long nothing happens in the game, no updates, nothing new, Gladiatus must not die! We have to stick together, no matter which province. I or we have opened a post in the German Forum, it is about the fact that we wish for updates in the game, maybe you also have new suggestions for the game such as installing new scrolls, new dungeons in Britain or even other suggestions, use a translator, support us in the German Forum, it's every Gladiatus fan's business, before the game dies let's stick together and share our suggestions or requests.  Vorschläge.........

 • Such a great and well needed movement,i will look around “i nobody already did” and try to hear different feedbacks and input and share it with you. İ know for sure that my teammates will support you.
  Thorswe at S11

  Loke at S32