предложения безброй ,но кой ги чете

  • Пак да се изкажа,де подготвен ,де не,но да си кажа:)

    Разгледах герои от тестовия сървър на нива над 200.

    Като ги разгледах, останах мноооогоооо разочарован! Единственото което им е различно от героите 150-160 ниво са мечовете (за тези които ги интересува - квинта на адът), всичко останало са себастиани на мрака и адът и една скромна комбинация от себастиан на крилете и урсус на крилете и авъл на мрака и прочее. Предмети които са до 173 ниво, максимум

    демек след 150-160 ниво ,няма нищо което да ни задържи тук ,оставете че ще се бием 5 човека с 10 героя между сървърите:)

    Какво се прави по-този въпрос?! Нали затова е тестови ,да тестват новости там ,а той стана същия като обикновените....немците спят и взимат пари затова! Нищо ново не се прави ,освен нови сървъри в които играят по 5-10 човека,а те са същите които играят и в другите сървъри. Така не се привличат нови играчи ,нито се наливат свежи пари от БГ. Може би скоро ще се закрие БГ платформата,то и без това няма кой да я поддържа! Дори активността във форума е клоняща към 1! Играе се само на евенти и фестивали и то точно определени.

    Тук един буден момък пише и не съм аз :) и чака развитие на играта,а такова не се вижда и тази година :)

    в гилда в който съм активноста,спада и хората намират по-важни неща за вършене вместо да стоят тук и да лазят на едно ниво...

    ИГРАТА НЕ Е ИНТЕРЕСНА!!! Всички са червени и с трен на макс ,бият се герои с по 40 нива разлика и всичко е в норми.

    Уж играта няма край ,но краят ни в нея е близо!


    благодаря!