Javaslat a Villa Medicivel kapcsolatban

  • Üdv.


    Nem lehetne megoldani, hogy ne csak az egyesület vezérének legyen látható, hanem az ügyintézőknek is ki mikor, mennyi dokit használt el a villa mediciben?

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

    Edited once, last by Floki_s44 ().

  • Szia HH_Pollux_HH,


    én nem látom technikai akadályát. Egy új témát hoztam létre a hozzászólásoddal, hogy több játékos is hozzászólhasson, illetve kifejthessék az általuk látott előnyöket vagy hátrányokat.

  • Én úgy gondolom, hogy csak azoknak lenne ez hátrány, akik ész nélkül használják el a dokikat.

    Nagy segítség lenne, ha kordában tudnánk tartani a dokik használatát.

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Üdv.


    Nem lehetne megoldani, hogy ne csak az egyesület vezérének legyen látható, hanem az ügyintézőknek is ki mikor, mennyi dokit használt el a villa mediciben?

    Teljes mellszelessegel tamogatom a javaslatot
    Sokszor szembesulunk azzal hogy valaki fej nelkul elhasznalja a dokikat es sajnos nem tudjuk kinek koszonhetjuk meg

  • Sziasztok ez mindig egy sötét folt volt a játékban amit nem is nagyon értettem soha.

    Mindenképp támogatom az ötletet.

    Edited 2 times, last by Boldogtalan: Elonye :a nagycsapatoknál beosztható az alulméretezett medici használat Hatrany : nincs ().

  • en nem tamogatom,mert akkor latnatok hogy en vagyok az aki elnyomja mindet...hoppa :D


    Egyebkent az lenne fair ha mindenki latna,nem csak ugyik es vezer,pont ahogy a raktarnal is lathato ki mit vesz ki,rak be

  • en nem tamogatom,mert akkor latnatok hogy en vagyok az aki elnyomja mindet...hoppa :D


    Egyebkent az lenne fair ha mindenki latna,nem csak ugyik es vezer,pont ahogy a raktarnal is lathato ki mit vesz ki,rak be

    Nándi az úgy azért nem jó, mert akkor egymásnak esnének a játékosok. Főleg Te 😂😂 És ne mondd, hogy nem így lenne...

    Szépen csendben, el lehet intézni a dolgot és kész 👍

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Szép napot! Egy javaslatnak akkor van értelme, ha az a játékban hoz valami olyant ami játszhatóbbá, jobbá teszi azt. Én itt nem látok semmi ilyent. Azt eltudom fogadni, hogy lássa mindenki. Nekem más gondolataim vannak a Villával kapcsolatban. Nem értem, miért vannak kizárva - sajnos nálunk is így van - a doki használatából a csapat azon tagjai, akik nem alvilágoznak? Ők nem a csapat tagjai, ők nem adtak a bankba aranyat, nem, járultak hozzá az épület fejlesztéséhez? Mi lenne célszerű? A villa jelenlegi maximális szintje 18 és 7 dokit ad. Véleményem szerint a szintet és a dokik számát kéne emelni. De ennél fontosabb lenne, hogy a doki azonnal használható legyen, ha valaki igénybe vette és nem 4 órát kellene várni. Ebben az esetben senki nem lenne kizárva a dokik használatából. Persze kérdés, hogy mi lenne a sok kajával amit dobál a gép rendületlenül? Szóval arra válaszoljatok miben jelentene előre lépést, ha az ügyvezető is látná ki használta a dokit? Megakadályozni nem tudja, utólag meg ott a vezér és eldönti, hogy ezért alkalmaz-e valami szankciót.

  • Szép napot! Egy javaslatnak akkor van értelme, ha az a játékban hoz valami olyant ami játszhatóbbá, jobbá teszi azt. Én itt nem látok semmi ilyent. Azt eltudom fogadni, hogy lássa mindenki. Nekem más gondolataim vannak a Villával kapcsolatban. Nem értem, miért vannak kizárva - sajnos nálunk is így van - a doki használatából a csapat azon tagjai, akik nem alvilágoznak? Ők nem a csapat tagjai, ők nem adtak a bankba aranyat, nem, járultak hozzá az épület fejlesztéséhez? Mi lenne célszerű? A villa jelenlegi maximális szintje 18 és 7 dokit ad. Véleményem szerint a szintet és a dokik számát kéne emelni. De ennél fontosabb lenne, hogy a doki azonnal használható legyen, ha valaki igénybe vette és nem 4 órát kellene várni. Ebben az esetben senki nem lenne kizárva a dokik használatából. Persze kérdés, hogy mi lenne a sok kajával amit dobál a gép rendületlenül? Szóval arra válaszoljatok miben jelentene előre lépést, ha az ügyvezető is látná ki használta a dokit? Megakadályozni nem tudja, utólag meg ott a vezér és eldönti, hogy ezért alkalmaz-e valami szankciót.

    Ha alvilágozol akkor tudhatod, hogy miért a kérés, hogy ne használja más, csak aki lent van.

    Igen, valóban jó lenne, ha még lehetne feljebb fejleszteni a medicit, és az is nagyon jó lenne ha nem lenne időkorlátja a dokiknak, bár akkor meg elég lenne akár 1db doki is.

    A vezér pedig sajnos nem lehet mindig jelen, ügyi meg általában minimum egy online. Úgy gondolom, ez a kérés egyszerűbben megvalósítható. Ennyi. 😊

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • 136.szinten vagyok. Szerinted alvilágozok? Igen. Kérdésem továbbra is, ha látja az ügyi akkor mit tud tenni? Mint írtam nálunk is le van szabályozva a doki használata - ez ugye diszkrimináció - . Hoztunk egy szabályt, aki indokolatlanul a szabály ellenére használja a dokit az büntit fizet a bankba. De volt már kizárás is emiatt. Egyébként az új fórum indulásakor többek között a dokik használatával kapcsolatban több javaslatot is írtunk. De, mint látható semmi változás nem történt.

  • Szép napot! Egy javaslatnak akkor van értelme, ha az a játékban hoz valami olyant ami játszhatóbbá, jobbá teszi azt. Én itt nem látok semmi ilyent. Azt eltudom fogadni, hogy lássa mindenki. Nekem más gondolataim vannak a Villával kapcsolatban. Nem értem, miért vannak kizárva - sajnos nálunk is így van - a doki használatából a csapat azon tagjai, akik nem alvilágoznak? Ők nem a csapat tagjai, ők nem adtak a bankba aranyat, nem, járultak hozzá az épület fejlesztéséhez? Mi lenne célszerű? A villa jelenlegi maximális szintje 18 és 7 dokit ad. Véleményem szerint a szintet és a dokik számát kéne emelni. De ennél fontosabb lenne, hogy a doki azonnal használható legyen, ha valaki igénybe vette és nem 4 órát kellene várni. Ebben az esetben senki nem lenne kizárva a dokik használatából. Persze kérdés, hogy mi lenne a sok kajával amit dobál a gép rendületlenül? Szóval arra válaszoljatok miben jelentene előre lépést, ha az ügyvezető is látná ki használta a dokit? Megakadályozni nem tudja, utólag meg ott a vezér és eldönti, hogy ezért alkalmaz-e valami szankciót.

    Semmikép nem szeretém ha a csapatomba szankciokat osztanának.

    Nem volt és nem is lessz ilyen. Viszont a hozzáférés mindenképp megoldaná azt a problémét hogy valaki azt higgye ő az egyetlen aki betartja az általunk szabott szabályokat.

    ez nem több és nem kevesebb mint ÁTLÁTÁS.