Sziasztok!
Egyszerre lenne kérdésem és javaslatom...
Aukción mi lenne, ha egy "részletesebb szűrőt" beillesztenének, pl: Lehetne szűrni a tárgyakat Kritikus sebzés, Blokkolás stb szerint is?
Úgy gondolom rugalmasabb, praktikusabb és élvezetesebb lenne az aukciózás ![]()
(Legjobb tudomásom szerint ilyen opció jelenleg nincsen)
Üdv