Aralık Ayı Takvimi Hk. Genel Tartışma

• Merhaba arkadaşlar bir kaç saat önce Aralık ayı etkinlik takvimi Claudius adminimiz tarafından paylaşıldı. Herkesin bayadır beklediği Malefiz etkinliği yada diğer adıyla demirhane malzemesi elde etme etkinliği sonunda gelmiş bulunmakta. Aralık ayı takvimi baya dolu dolu gibi gözükür ki muhtemelen bazı eklemelerde olacaktır. Neyse etkinlikler hakkında bazı fikirlerimi sunmak istiyorum.

1)

019-12-24 00:00:00 2019-12-26 23:59:59

• +30% Daha fazla eşya elde etme
    • +25% Daha fazla demirhane başarısı
    • 10% Demirhane malzemesi elde etme şansı
    • -10% Demirhane bekleme süresi

Bu etkinliğin çok geç tarihe alındğını düşünüyorum. Bu etkinlikten önce bir demirhane başarısı etkinliği daha var ama İl 32 oyuncusu olarak oyunda çoğu kişi malefizlerin bittiğini söylüyor bende dahil hatta bana birçok malefiz satıyor musun mesajları bile geliyor. Bu etkinliğin Takvimde biraz daha öne alınmasından yanayım. Eğer bu etkinlik biraz daha öne alınırsa daha sonra gelecek olan parşömen elde etme,ham madde elde etme şansı,demirhane başarısı şansı,demirhane süresi etkinliklerini daha efektif hale getireceğini düşünüyorum. Elimizde malefiz olmadan bu etkinlikleri olumlu geçirebileceğimizi sanmıyorum ki zaten oyunun şans mekanizması herkesin malumu %90 larda bile bir eşya ard arda 3 defa yanabiliyor ki bunu ben yaşadım Malefizsiz neler olur artık bilemem.

Konuyu özetlemek gerekir ise Adminimizden bu etkinliğin takvidme biraz daha öne alınması ricasında bulunuyorum böyle bir şey mümkün olursa tabi...

Şu etkinliklerle yer değiştirilebilir bence ;

2019-12-07 00:00:00 2019-12-09 23:59:59

• +30% Daha fazla eşya elde etme şansı
    • +25% daha fazla demirhane başarısı
    • -10% Demirhane bekleme süresi
    • +10% Daha fazla hammadde elde etme şansı
    • +10% Parşömen elde etme şansı

Edit Nemesis:Mesajlar birleştirildi.

yazılarda biraz anlatım bozukluğu ve yazım yanlışı olabilir, bir yandan test çözüp bir yandan konuyu yazdım. Bu konuda özür dilerim :D

• Emeğine saygım sonsuz, Ama derslerini çalış bence kardeşim :) hiç gerek yok. Dersler daha önemli. şu yazıyı yazacağına 10-15 soru fazladan çözerdin belki de.