❓❗ Najčastejšie otázky {FAQ]

• Nedal by sa môj účet preniesť na iný server?

Nie, nedal. Každý herný účet je pevne spojený so serverom na ktorý bol zaregistrovaný alebo na ktorý bol presunutý pri spájaní serverov, ktoré sa v minulosti niekoľkokrát uskutočnilo.

Môžem si nejakým spôsobom zablokovať správy od konkrétneho hráča tak, aby mi už nemohol napísať?

Áno, dá sa to. Postup je jednoduchý. Kliknete na správy → prehľad → ignorovaní hráči → do spodnej kolónky vpísať meno a kliknúť na pridať.

Opakovane na mňa v aréne útočí súper o 30 úrovní silnejší a nemám šancu ho poraziť. Znepríjemňuje mi to hranie, môže dostať ban?

Žiaľ v aréne niesu žiadne pravidlá, ani také, ktoré by upravovali maximálny rozdiel úrovní medzi útočníkom a obrancom alebo ktoré by upravovali maximálny počet útokov. Preto herný tím nemôže zasiahnuť.

Každopádne aj touto cestou chce herný tím apelovať na česť hráčov a zmysel pre fair play a požiadať Vás, aby ste si v aréne vyberali čo možno najviac rovnocenných súperov a nekazili hru výrazne slabším hráčom.

Máme v spolku dlhodobejšie neaktívneho vodcu, dalo by sa ho nejakým spôsobom vymeniť za iného hráča?

Nie, nedá sa nič robiť. Herný tím nemôže vymeniť hráča na pozícií vodca spolku.

Našiel som v hre porušenie pravidiel alebo mám podozrenie na porušenie pravidiel hry. Môžete sa na to pozrieť?

Áno, každý takýto podnet od hráčov vždy dôkladne preveríme. Ak ste už našli nevhodné meno spolku, nevhodné meno herného účtu či popis účtu alebo spolku, nevhodné mená otrokov, urážajúcu správu alebo len máte podozrenie na neprepojené multiúčty a prelievanie zdrojov medzi nimi, akékoľvek porušenie či podozrenie môžete oznámiť hernému tímu najlepšie formou tiketu.

Po presunutí 3 predmetov z batohu do inventára ma opakovane odhlasuje z účtu. Čo mám robiť?

Tento problém sa zvykne prejavovať rôzne. Či už je to spomínaný presun predmetov z batohu do inventára, prípadne medzi inventárom a obchodníkom a následné odhlásenie z herného účtu. Alebo hra prestane reagovať, nebude sa načítavať obsah a následne vás odhlási z účtu a objaví sa oznam, že účet je 3 hodiny nedostupný z dôvodu zadania príliš veľa zlých hesiel za sebou. Prípadne akékoľvek ďalšie problémy s odhlasovaním z účtu, nemožnosť dostať sa na účet alebo grafické problémy a podobne. Úplne prvú vec ktorú radi herný tím je vymazať v prehliadači cookie a tiež obrázky a súbory vo vyrovnávacej pamäti. Pri 95% prípadov akýchkoľvek problémov s hraním to pomôže. Pri prípadoch kedy to nepomôže treba napísať tiket a ďalej sa to rieši.

Dostal som permanentný ban na svoj herný účet pretože som ho chcel predať. Keď je to môj účet tak ho určite môžem aj predať, tak prečo mám ban?

Každý herný účet je majetkom spoločnosti GameForge a je prísne zakázané ho čo i len ponúknuť na predaj. Je to napísané vo všeobecných obchodných podmienkach a tam tiež nájdete viac informácii na túto tému. Každý predaj alebo pokus o predaj je potrestaný permanentným banom bez možnosti odblokovania účtu.

Prednedávnom som ohlásil nevhodnú správu, kde sa mi iný hráč vyhráža, že na mňa bude v aréne útočiť niekoľkokrát každý deň. Prečo stále nemá ban?

Vety ako budem na teba útočiť toľko, že si tu už nezahráš, prípadne odteraz očakávaj 30 útokov za deň a podobne niesú porušením pravidiel ani sa nepovažujú za vyhrážanie. V pravidlách sa jasne píše o reálnych hrozbách a teda o reálnom živote. Pokiaľ vám teda niekto napíše podobné správy ale bude sa to týkať iba hry a arény je zbytočné to ohlasovať hernému tímu.

Do spolkovej knižnice mi nejde vložiť zvitok. Kde môže byť problém?

Môže to mať niekoľko dôvodov. Knižnica je plná a teda už nemá žiadnu kapacitu, hodnosť v spolku akú máš nemôže pridávať zvitky do knižnice alebo zvitok ktorý chceš do knižnice vložiť sa už v nej nachádza.

Cez víkend nebudem mať prístup na internet a nebudem mať ako hrať svoj herný účet. Dalo by sa nejakým spôsobom zariadiť aby ma mohol zastupovať kamarát?

Nie, v hre sa nenachádza žiadna možnosť zastupovania účtu iným hráčom. Tiež zasielanie a použitie prihlasovacích údajov inými hráčmi je porušením pravidiel hry. Pre prípad neaktivity z akéhokoľvek dôvodu je v hre dovolenkový režim, ktorý vám zamrazí účet a po návrate ho nájdete v rovnakom stave. Dovolenkový režim nájdete v profile každého herného účtu.

Môžem mať v hre viac herných postáv?

Hráč môže hrať na každom serveri ľubovoľný počet účtov. Táto skutočnosť musí byť oznámená použitím zabudovanej hernej funkcie. Táto funkcia musí byť použitá aj v prípade, kedy hráči pristupujú do hry z tej istej lokality/IP-adresy. Každý hráč je povinný prepojiť si všetky svoje postavy. Postavy sa prepájajú kliknutím na profil a do kolónky multiúčet sa napíše názov druhej postavy, prípadne ďalších, ak ich hráč ma viac. Na takto označených herných postavách sa následne v profile toto označenie potvrdí.

Neoznačené multiúčty môžu byť trvale zablokované.

Obmedzenia, vzťahujúce sa na multiúčty, zabraňujú získavaniu neférovej výhody oproti iným hráčom, preto je akýkoľvek kontakt medzi nimi, či už obchodný alebo v niektorej z arén a to aj sprostredkovaný, prísne zakázaný.

Aktualizované: 26.2.2023

Zek

Game operator SK community

Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.