Oyun E-posta Adresi Değiştirme

 • Merhaba Gladyatörler,


  Kılavuzda oyun hesabımızın bağlı olduğu e-posta adresinin değiştirilmesi anlatılacaktır. E-posta adresinin değiştirilmesiyle lobide bağlı bulunan tüm oyunlar ve e-posta adresine kayıtlı tüm profiller yeni e-posta adresi ile ilişkilendirecektir. Örneğin Gladiatus için e-posta değişikli yaptığınızda eğer e-posta adresinize bağlı İkariam hesaplarınız varsa İkariam hesaplarınız da yeni e-posta adresi ile ilişkilendirilecektir.


  Aşamalar


  E-posta adresi değiştirmek için lobide sağ üst menüde bulunan "Hesabım" sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Açılan menüden "E-posta adresini değiştir" butonuna tıklıyoruz.  Buton bizi Gameforge sitesine yönlendirmektedir. Açılan sayfada öncelikle değiştirmek istediğimiz e-posta adresi ile giriş yapıyoruz. E-posta ve şifre lobi hesabınıza ait bilgilerle aynıdır.


  Giriş yaptıktan sonra karşımıza hesap ayarlarını düzenleyebileceğimiz sayfa gelmektedir. E-posta adresinin yazılı olduğu kısımda "Düzenle" yazısına tıklıyoruz.  Yeni e-posta adresimizi ilgili alana girip "Devam" butonuna tıklıyoruz.  Bu işlemin ardından yeni e-posta adresimize onay kodu gönderilmektedir. Onay kodunu içeren mail aşağıdaki gibidir.  Onay kodunu sayfada ilgili alana giriyoruz ve "E-postayı değiştir" butonuna tıklıyoruz.


  E-posta değiştirme işlemimiz tamamlanmıştır.


  GladiatusTR Takımınız.