s38 İlginç item dropları

• Herkese iyi forumlar diliyorum, ittifak olarak il 38de kırmızı item görmeyi geçtik turuncu item bile çok çok az sayıda görüyoruz, ben 2 ay 2 gündür oynuyorum şuan 102 seviyeyim ittifaktan arkadaşım da öyle fakat kırmızı reçete bile göremezken il39dan en az 2 3 arkadaşımın günde 2 3 tane kırmızı ham item resmi atması bizi düşündürüyor ki kendileri 80 90 seviye, biz ittifak olarak 100 seviye üstüyüz ve devamlı kolay giymemize rağmen çok az item düşürebiliyoruz ve aldığımız item dropları git gide azalıyor seviye arttıkça item düşmüyor sanki, dt veren item bulmak imkansızlaştı. İl38de oynayıp bu şekilde derdi olan elbet vardır, öğrenmek istediğimiz diğer illere oranla ilginç bir şekilde daha mı düşük orana sahip item ve ham konusunda çünkü şans olmaktan uzaklaştı bu konu. Günde en az 4 5 tane turuncu pul ve 2 3 tane turuncu reçete ve en az 1 tane de turuncu malzeme düşürüyorum fakat item konusunda 0 ve çoğu kişi bu şekilde.

• al benden de o kadar. 100+ olduk hala mor işe yaramaz itemler geliyor. kırmızı değil turuncu nadir görüyoruz :/

lvl aldıkça drop sayısı mı düşüyor, tam tersi olması gerekirken...

• al benden de o kadar. 100+ olduk hala mor işe yaramaz itemler geliyor. kırmızı değil turuncu nadir görüyoruz :/

lvl aldıkça drop sayısı mı düşüyor, tam tersi olması gerekirken...

Sadece mavi mor shivas düşüyor çok ilginç bir şekilde abi :(

• Herkese iyi forumlar diliyorum, ittifak olarak il 38de kırmızı item görmeyi geçtik turuncu item bile çok çok az sayıda görüyoruz, ben 2 ay 2 gündür oynuyorum şuan 102 seviyeyim ittifaktan arkadaşım da öyle fakat kırmızı reçete bile göremezken il39dan en az 2 3 arkadaşımın günde 2 3 tane kırmızı ham item resmi atması bizi düşündürüyor ki kendileri 80 90 seviye, biz ittifak olarak 100 seviye üstüyüz ve devamlı kolay giymemize rağmen çok az item düşürebiliyoruz ve aldığımız item dropları git gide azalıyor seviye arttıkça item düşmüyor sanki, dt veren item bulmak imkansızlaştı. İl38de oynayıp bu şekilde derdi olan elbet vardır, öğrenmek istediğimiz diğer illere oranla ilginç bir şekilde daha mı düşük orana sahip item ve ham konusunda çünkü şans olmaktan uzaklaştı bu konu. Günde en az 4 5 tane turuncu pul ve 2 3 tane turuncu reçete ve en az 1 tane de turuncu malzeme düşürüyorum fakat item konusunda 0 ve çoğu kişi bu şekilde.

Hergün dünya kadar mor düşüyor onları döküyorsun birer tane turuncu atıyor az sabredeceksin ondan sonra birikiyorlar.

Hergün dünya kadar mor düşüyor onları döküyorsun birer tane turuncu atıyor az sabredeceksin ondan sonra birikiyorlar.

Onun yerine 85 level olup iblis filden günde 2 3 kırmızı item ham çıkaralım abi niye 100 olduk biz gerek yok kolay giymeye :D

• 100 -110 arası kırmızı tek tük düşüyor. 100 seviyede çok turuncu da beklemeyin zaten. kostümle günlük 5 tane düşürüyorsanız iyi, bende geçtim o seviyelerden.

124 seviyeyim kolay kostümün bitmesine 3 saat var 4 kırmızı item 13 turuncu (3 tane çöp) item düştü.

Max 8 kırmızı düşürdüm bir kostümde. Ortalama kostümlerde min 15 turuncu düşüyor bana. Kırmızı bazen hiç düşmediği de oluyor ama çok nadir.

Haftada 7 kostüm giysem 1 gün kırmızı düşmüyor diyebilirim kendimce.Bu oyunculara göre değişiyor.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• 120 lwl den önce hicbir npc günde 3-4 kırmızı atmaz onu söyleyen yalan söylüyor

Üstad ben düşürdüm. 112-117 arası bir seviyede tam hatırlamıyorum. (senin tabirinle şimdi yalan söylüyorum :D ) ARES şahidimdir. 3 kırmızı düşmüştü.

Bizim ittifakta 95 seviyeye zindandan kırmızı düşüyor. 101 seviyeye düşmüyor. Oyuncuya göre değişiyor bunlar. Adam 95 seviyeye kadar 3 kırmızı düşürdü ayrıca.

28.12.2017 Nebiii

• 120 lwl den önce hicbir npc günde 3-4 kırmızı atmaz onu söyleyen yalan söylüyor

Üstad ben düşürdüm. 112-117 arası bir seviyede tam hatırlamıyorum. (senin tabirinle şimdi yalan söylüyorum :D ) ARES şahidimdir. 3 kırmızı düşmüştü.

Bizim ittifakta 95 seviyeye zindandan kırmızı düşüyor. 101 seviyeye düşmüyor. Oyuncuya göre değişiyor bunlar. Adam 95 seviyeye kadar 3 kırmızı düşürdü ayrıca.

Valla hayırlı olsun ne diyim ilk defa duyuyorum ,120 lwl e kadar kesiften 1 tane bile kırmızı item düsüremeyen tanıdıklarım var sana hangi kesif bosundan attı?

Zindandan kırmızı düser bende düsürdüm 100 lwlden once,ben kesif bosslarını diyorum

• Tam hatırlamıyorum ama Drakolik olabilir. Ara ara Ejderhaya uğrayın.

Şu seviyede bile ben arada gidip zindan tamamlarken Drakolikten turuncu kırmızı düşürüyorum. Normalde casse daha kazançlı.(Keşifleri bitirip zindandan turuncu düşüyor mu diye arada kontrol amaçlı bir uğruyorum keşif dolunca da orada harcıyorum 3-5 keşif.) Bir de Silah Zırh tüccarlarından turuncu item kovalıyorum gittiğimde bazen kısmetime bir şeyler çıkıyor.

28.12.2017 Nebiii

• 2 günlük etkinlikte 2 kolay kostümüyle attğım keşif sayısı 200 küsür vardır ama düşen kırmızı item sayısı 0 düşen turuncu item sayısı 4 :D :D

not 101 seviyeyim.