s32 Etkinlik Birliği

• Gelecek etkinliğe 7 seviyeden yukarı multi hesap yapında 16 16 da oradan atarız geç kalmayız 10 kişi 16 dan 160 az değil :)

2 gunde 320 yapar ama gel gor ki multi acmak diye bir sey kalmadı artık

anca biz baska ildekilere yardım ederiz ordakiler de bize.

iller dayanısması :D

• Farklı bir e posta ile açabilirsin ardından lobide hesap ekle kısmından e posta ve şifreyi girip bağlayabilirsiniz. Denemedim ama adımlar bu sanırım :)

Yanılmamak için denemek gerekir.

Veya farklı e posta ile farklı tarayıcıda açılabilirsiniz.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• ben iki e postayı ekle diyorum

basarıyla baglandı diyor ama hesap cıkmıyor

oynamak icin her seferinde cıkıs giris yapmam gerekiyor :(

lobi cok guzel mobilde isim sifre girmeden direk baglanıyor ama farklı mail olayında keske uyarılsaydık.

neyse farklı mail ile hesap acma isi mantıklı. diger illere yardımcı olmak daha guzel olabilir.

• Diğer iller destek isterse mesaj atmaları yeter bana her türlü desteğe hazırım.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• jk253406nbgu

EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM, BU ETKİNLİKTE ORTAK YOL İZLEME KARARI ALMAMIZA VESİLE OLAN ARES. VE ETKİN BİR ŞEKİLDE KURALLARA RİAYET EDİLMESİNDE BÜYÜK YARDIMLARI DOKUNAN HERA35 'e TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM. DİĞER İLLERDE Kİ OYUNCULAR, HEP LAF DOKUNDURUYORDU İL 32'YE FORUMLARDA Kİ ATIŞMALARIMIZDAN ÖTÜRÜ. UMARIM ŞİMDİ DE BİR TEBRİK MESAJINI ÇOK GÖRMEZLER. REKABET İYİDİR, DOSTÇA YAPILANI ÇOK DAHA İYİDİR. BİLEME TAŞIMIZ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN. :)

2.SALDIRI DALGASINDA DA BİRLİKTEYİZ İNŞALLAH..

• Bu oyunun arkasında ki matematiği anlamak için çok uzun zaman geçirdim bu oyunda o yüzden kolay oluyor ve çok matah bir şey de değil ilk npc nin 3 de 2 si kadar olur ikinci npc ve üçüncü npc de ilk npc nin 3 de 1 i kadar olur , ama bu sefer 5 puanlık sapma olmuş normalde hiç sapmazdı :)

İkinci saldırı dalgası için kolay gelsin size benim iyilikler full zaten gerek yok :)

• Bu oyunun arkasında ki matematiği anlamak için çok uzun zaman geçirdim bu oyunda o yüzden kolay oluyor ve çok matah bir şey de değil ilk npc nin 3 de 2 si kadar olur ikinci npc ve üçüncü npc de ilk npc nin 3 de 1 i kadar olur , ama bu sefer 5 puanlık sapma olmuş normalde hiç sapmazdı :)

İkinci saldırı dalgası için kolay gelsin size benim iyilikler full zaten gerek yok :)

3. saldırı dalgası kaç olur acaba :) bir sayı alalım sizden

• Karakter tanımıma 50 diye belirttim ben. zaten daha azını yapmayız heralde. 50'de sabitleyelim. gelenler gelsin baktık gelen olmuyor kademe kademe arttırırız.

o halde, ikinci saldırı dalgası için 50 puan sabit diyelim? katılır mısınız bu fikrime duruma göre de arttırıma gideriz? HERA35  J.J  ARES.  Nomerci  kanlykedi  Valarmorghulis

Ben katilirim.Herkes icin uygunsa 50 de sabitleyelim o zaman.

• 105 yazacağıma 5 yazmışım sizde aklınızca dalga mı geçiyorsunuz yani :/ eski sistemde dediğim gibi işliyordu ama bu yeni hesaplamayı bilmiyorum demek ki , hem kaldı ki 3173 ilk npc içinde beklenenden çok daha az geldi demek ki birşeyleri değiştirmişler . Gerçi tüm bunlar bir yana kendimi kimseye kanıtlamaya ihtiyacım yok bilen biliyor zaten ;)

• İl 32 yi tebrik ederiz. Rakip varsa galip vardır. Rakiplere de şans vermek gerekir ki oyuna renk gelsin. Dayanışma çok çok iyidir.:saint:

Önceki yıllarda bir kaç etkinlikte biz de yapmıştık. Şimdi mümkün değil. Hatta çok çabalayan ama bileme alamayan arkadaşlar bana kızmış şu an etkinlik bitmesin ben bilemeyi alamayayım diye diğer moba bile vurmuyorlar. Ama etkinlik bitecek 8)

105 yazacağıma 5 yazmışım sizde aklınızca dalga mı geçiyorsunuz yani :/ eski sistemde dediğim gibi işliyordu ama bu yeni hesaplamayı bilmiyorum demek ki , hem kaldı ki 3173 ilk npc içinde beklenenden çok daha az geldi demek ki birşeyleri değiştirmişler . Gerçi tüm bunlar bir yana kendimi kimseye kanıtlamaya ihtiyacım yok bilen biliyor zaten ;)

Arkadaşlar mobların hesabı basit aslında:

2. Mob ilk mobun %70'i ==>3173x70/100=2221.1

3. Mob ilk mobun %30'u==>3173x30/100=951.9

5ypdM5.png

• eskiden %66 ya %33 degilmiydi abi ?

• benzeri bir önce ki etkinlikte benim de başıma gelmişti, bu etkinlik ile beraber unuttuk gitti bundan sonra da hep bu şekilde olacak diye düşünüyor ve il 32’de bunun bir kültür olacağına olan inancım tam inşallah hep beraber başaracağız. 300-500 yakut harcayarak sabahlamaktansa dostane bir şekilde etkinliği bitirmek en iyisi

• Az önce notlarıma baktım ki uzun zamandır duruyor orada da şu şekilde not tutmuşum:

Etkinlik Mobları

1. Mob

2. Mob=1.Mx0.7

3. Mob=1.Mx0.3

Kısaca %70 ve %30 kuralı geçerli

Boss için bir formül bulamadım yalnız

5ypdM5.png